Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/3/2008, 00:13

  mundeni ta pershendetni;
  t'i deshironii mireseardhje,
  komento postimet e para
  qe ka postuar dhe bindja
  juaj per te...
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 20:12

  nuk di si te vlersoi sepse ktu spo hyjen me

  ose me sakt po hyjen por spo komentoin me asnje teme jane te gjith memeca
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 22:55

  un per vete i mirepres te gjithe :zontaid!:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 24/5/2008, 08:44

  e vlersoi shume por kur te vije sepse per momentin spo shoh gje
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 26/5/2008, 21:02

  nuk i vlersoj fare vallai, smendoj se ndonjeri nga ne ka hyre ketu per te marr "nota" nga anetaret e tjere
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/5/2008, 21:08

  jo pėr tė i vlerėsuar,por kėtu ka mjaft anėtarė tė mirė,kontributi i tė cilėve flet vet.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 27/5/2008, 10:19

  qyqa sa e ashper triniti mer amon

  une i vlersoi por kur te hyjen jo tani qe jemi vec ne te vjterit

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga baba rexha prej 27/10/2008, 18:41

  un jom antari ma i ri ne forum
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga skifter prej 9/4/2009, 14:31

  kit tem seka vizitu askush prej 26.10.2008 sedi pse po me vjen shum keq kur n esjem aktiv
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2009, 15:01

  e respektoj :syze:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga skifter prej 13/4/2009, 09:48

  mir se vin antart e ri ne i mirpresim
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga elhamiu prej 21/7/2009, 10:34

  gjdo antar te ri rrespektoj , eshte e drejta dij te dij rrespektin ta mbaj ti denten bej te atij shikoje si reagonn

  une jam iri , do keni rrespektin tim , ata qe din ta marin nji rrespekt pa shfrytzimmm
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/7/2009, 13:07

  gjdo i ri ketu eshte i mirepritur nga ne,ky antari i ri siper eshte mik shume i mire dhe e pershendes me plot rrespekt
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/7/2009, 06:21

  respekte per gjdo anetar te ri qe vie dhe do vie
  per momentin per Antarin me te ri tani kam shum respekte esht vlla i nderuar nga ana ime

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 2/9/2009, 15:18

  ku e di un nuk e vleresoj dot veten meqe jam ai me i riu me vleresoni ju :lutje:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/9/2009, 08:04

  king of knight shkruajti:ku e di un nuk e vleresoj dot veten meqe jam ai me i riu me vleresoni ju :lutje:


  i ri simpatik djal i urt cun per shpi ;D ;D ;D ;D


  ja kam fut kot :x
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Klea prej 3/9/2009, 14:25

  i shkathet edhe i komunikueshem
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/9/2009, 19:07

  nuk e njoh
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/9/2009, 19:38

  shaban cakolli shkruajti:nuk e njoh
  :folim: njeashtu, mirė se ka ardhė ika
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Morena prej 4/9/2009, 10:51

  ``Blerta`` shkruajti:
  king of knight shkruajti:ku e di un nuk e vleresoj dot veten meqe jam ai me i riu me vleresoni ju :lutje:


  i ri simpatik djal i urt cun per shpi ;D ;D ;D ;D


  ja kam fut kot :x
  ;D ;D sa e marr je maj
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/9/2009, 14:33

  engjellushke e shkathet :x
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 06:31

  Morena shkruajti:
  ``Blerta`` shkruajti:
  king of knight shkruajti:ku e di un nuk e vleresoj dot veten meqe jam ai me i riu me vleresoni ju :lutje:


  i ri simpatik djal i urt cun per shpi ;D ;D ;D ;D


  ja kam fut kot :x
  ;D ;D sa e marr je maj

  ;D ;D ;D ;D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:18

  nuk e njoh dhe se kam iden kush o antari me i ri i forumit por gjithesesi e vlersoi per mire
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 09:16

  respekte per te gjith qe kan ardhur dhe qe do vijn jan te mirepritur

  Sponsored content

  default Re: Si e vlerėsoni anėtarin mė tė ri nė forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 06:56