ae e dini se

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 12:34

  per ēfar bahet fjal sot me se shumti ne bot

  ēka eshte ma problem

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 13:18

  se cfare ????

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 13:20

  se paraja
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/3/2008, 15:41

  shendeti

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 16:01

  jeta
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/3/2008, 18:10

  jane gjera te qmuara
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga triniti prej 31/3/2008, 17:53

  <<> shkruajti:shendeti

  plotesisht dakord me blerten...shendeti mbi te gjitha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga stavri prej 31/3/2008, 19:57

  shndeti vjen nese ke dhe te tjerat se vetem svjen dot.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 1/4/2008, 06:16

  cfar te tjera stavri ???
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/5/2009, 15:16

  a e dini se spo shtyhet fareeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga skifter prej 8/5/2009, 15:12

  shendeti ne ran te par e tetjert pas vin
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:34

  Sigurisht Skifter dakort me ty!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/5/2009, 16:39

  a e dini se ju keni harru cfar teme esht ktu? ;D
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:41

  ;D a e dini se kjo kom thata ka te drejt se kam iden cfare teme eshte kjo
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/5/2009, 16:42

  a e dini se dhe mund tja fusni kot moj :x
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:44

  Ae dini se sa per kot jemi te parat ne :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Vizitor prej 14/5/2009, 20:19

  A ,e dini se kjo siper meje eshté goce e' urte !

  Sponsored content

  default Re: ae e dini se

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:41