kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  rri kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 12:42

  prinderit, vellai, motra.
  apo i dashuri ose e dashura ???????????????????

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 29/3/2008, 13:16

  babi ime Sad Sad

  Musafir
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Musafir prej 29/3/2008, 13:37

  i dashuri im qe e dua aq shum dhe mungon secilen her e me shum Sad Sad Sad Sad Sad

  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/3/2008, 18:17

  me mungon shumqka!!!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 30/3/2008, 10:19

  te menohem iher se vallai sme kujtohet se kush do me mungonte ma shume ne jete.

  Musafir
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Musafir prej 30/3/2008, 16:40

  me mungon dashuria se nuk e kam afer Sad Sad Sad Sad .....

  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga akili prej 30/3/2008, 17:47

  mua me mungon me shume vitet e adoleshences
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 31/3/2008, 16:48

  me mungojne shumegjera,po te filloj te i numeroj do te duhej te shkruaj shume.Mos mendoni se ka njerez qenuk ju mungon diqka!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga triniti prej 31/3/2008, 17:52

  ALEX shkruajti:prindrit. vdhai ose motra.apo i dashuri ose e dashura ???????????????????

  prinderit dhe motrat mbi gjithcka tjeter...ska bir nene ne jete qe te dal mbi ta...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/4/2008, 13:19

  me mungon babushi im Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 4/4/2008, 18:33

  shkodranja_yll shkruajti:me mungon babushi im Sad

  Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/4/2008, 10:12

  kina po ti pse qan?kush te mungon ty me shum ne jete?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 9/4/2008, 20:50

  shkodranja_yll shkruajti:kina po ti pse qan?kush te mungon ty me shum ne jete?
  duhet ta kishe kuptu pse... nejse... me mungon ti :) :puc:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga enya prej 9/4/2008, 21:11

  Do te me mungonte me shumti mamaja!
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/4/2008, 13:23

  kinezi nuk e kapi kajhere un se skam vale :D me behet qejfi qe dikush e ndjeka mungesen time ishalla e ndjen per mire mungesen time jo per keq
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 11/4/2008, 23:07

  mungesa gjithmone per mire ndihet lali :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 17:17

  Me shume ne jete do me mungonte mikja ime, Arti, dhe miku im me i mire , Koli.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:22

  Sad sa keq eshte kur mohohesh... dmth qe nuk ke qene asnjehere... te kete qene valle enderr ajo pjese e jetes time... Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:23

  dhe pradoksi qendron se me mungon perseri ai njeri qe me mohon Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 17:24

  ... sepse gjithmone te mungojne ata qe te kane dashur vertet dhe te kane kuptuar gjithmone. Jane te rralle keta persona dhe une jam e lumtur qe i kam dy. meqe ra fjala, nej urim special per miken time qe sapo u martuaaaaaaaa: TE TRASHEGOHET E ME JETE TE LUMTUR !!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:26

  te trashegohet dhe shpresoj tja keni kaluar mire Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:39

  Aaaaaaaaaaaaaa s'e harrova, do me mungoje edhe Gishteza me forumin e saj ( nese vite em vone s'do ekzistoje ky forum ) :) puc Gishtez (K)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:10

  tu be nje urim... edukata njerezore thote qe shpesh thuhet "flm"... nejse...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 12:19

  Edukata shoqerore e do qe ate qe martohet ta uroje personalisht. Nejse ...

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/4/2008, 12:35

  mereni me leng se mishi u maru ,njese :afro:

  Sponsored content

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:10