kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 11:55

  :vape:

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 14:31

  :8) :cig

  atdheu dhe as kush tjeter
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 13/1/2009, 18:22

  njerzit me te dashur qe kam ne jet

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 20:29

  stavri shkruajti:njerzit me te dashur qe kam ne jet
  :roll:
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sy zeza prej 13/1/2009, 20:50

  askush
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/1/2009, 20:51

  hahahaha ca thu oj dreqe
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sy zeza prej 13/1/2009, 20:51

  ashtu esht hahahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/1/2009, 20:53

  kisss motra se un e ti kemi per ke te merzitemi os harro.......ok dhe i kemi si driten e syve moter
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sy zeza prej 13/1/2009, 20:54

  ``Blerta`` shkruajti:kisss motra se un e ti kemi per ke te merzitemi os harro.......ok dhe i kemi si driten e syve moter
  :8) :lule: te pershendes shum moter e nderuar :lov:

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 21:05

  Me shume se njerzit e tu sbesoj tjeter!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 19/2/2009, 20:25

  Pervec familjes asnjeri tjeter .
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 19/2/2009, 20:27

  disa njerz
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/2/2009, 21:07

  ai qe e dua shume ..dhe me mungon shume
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 20/2/2009, 11:39

  familja ime

  ene dikush tjeter ......
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/2/2009, 18:44

  njerezit e zemres :hart:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 20/2/2009, 18:54

  ene te shpirtit
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/2/2009, 11:12

  ai qe me ben te ndjehem mire
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 21/2/2009, 16:05

  ata qe na duan ene i duam
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/2/2009, 16:29

  ene ai qe me do :P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 24/2/2009, 17:53

  blerta me mungon..... qe do doja ta kisha pran ene tja merrja shpirtin me puhtje tja merrja komplet une kesaj goce:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/2/2009, 09:06

  iiiiiiii qyqa mem mor shpirtin ky muaaaaaaa :ups:


  me mungon dikush meeeeee qe e kam sekret .......stavri plas ti sta tregoj une :afro:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 26/2/2009, 17:56

  Familja ime!
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/2/2009, 10:03

  sekret ;D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 27/2/2009, 19:35

  dikushhhhhhhhhhhhhhhh do me mungonte shumeeeeeeeeeee
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 28/2/2009, 14:58

  hmmmmmmmmmmmm asnjeri me shume se familja ime

  Sponsored content

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:43