kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Share
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 19/8/2009, 17:45

  Familja !
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/8/2009, 14:36

  shumcka
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/9/2009, 17:53

  njeri qe e du shum
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/9/2009, 17:16

  njerezit qe te merr malli per te
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/9/2009, 14:05

  askush hic
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Klea prej 13/9/2009, 15:02

  amoria,,
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 15:07

  amoria
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Klea prej 13/9/2009, 15:08

  amoria ime
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 15:08

  Klea shkruajti:amoria ime
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Klea prej 13/9/2009, 15:09

  ti pra siper meje

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/9/2009, 15:13

  mhh me mungon vetevetja shume

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 13/9/2009, 19:55

  mua me mungon shum vendlindja ,


  por desha ti them zonjushes sexy se qenka ne gjendje te keqe , ku nuk munde te gjej vetveten !!nuk eshte shum shenjé e'mir .
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Erėza prej 14/9/2009, 06:02

  Babi im me mungon shum ) Pastaj edhe Vendlindjaa
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 07:23

  Nena ime qe me ka lindur askush tjeter
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/9/2009, 12:46

  babi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/9/2009, 16:11

  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Erėza prej 27/9/2009, 11:57

  Babi im me mungon shumm).Si do mos sod qe jam e merzitur shum me novoiten fjalet e ti
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  rri ndaj mendimin tim me ty Vjola

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/9/2009, 12:21

  [quote = "Vjola"]Babi im me mungon shumm Si do mos sot qe e jam e merzitur shum me nevoiten fjalet e ti [/ Quote]

  motėr e nderuar Vjola,
  Bota juaj, e imja dhe e te gjithė shqiptareve nuk dallon shume nga njėra-tjetra kur flasim per mungesen e atyre qė e quajmė "e shenjtė", ajo eshte familja dhe fati deshti qė neve si komb t'na imponohet rruga e Mėrgimit, rrugė kjo e cila tė bėn shumė tė mjerė, shumė tė vetmuar, e shumė tė vuajtur rrallėherė tė lumtur dhe tė gėzuar ...!

  Mė mungojnė edhe mua ata me tė cilet rritesha dikur ... sado qė ne ecim me kohen, edhe ne plakemi por mbi te gjitha ngrohtesine prinderore e di se nuk na e zevendeson asnjeri nė botė. Unė pėrshendes nga zemra Prindėrit e mi dhe ju them se i dua dhe kam shumė mall per ta

  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/12/2009, 12:31

  Askush nuk do me mungon
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 17/12/2009, 13:42

  Asnjeri me shume se familja ime !
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/12/2009, 14:00

  edhe mua me mungon babai,por me duhet te mesohem te jetoj pa te
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Nike prej 18/12/2009, 15:49

  Familja e ngush
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Hannah prej 22/12/2009, 22:57

  Nje i aferm qe nuk eshte me ne jete.

  alba alba
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Data e rregjistrimit : 21/12/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga alba alba prej 24/12/2009, 13:07

  me mungon ish i dashuri petriti te duaaaaaaaaaaa

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:28

  me mungon femijeria po te kisha mundesi te ktheja kohen cfare nuk do beja per te gezuar e kenaqur

  Sponsored content

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:30