kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Share

  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 36
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:29

  Ata qe dua shume ,dhe jan larg meje !

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:30

  Askush ne kete bote

  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 36
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:50

  As une

  Dikush qe nuk eshte me ne kete jete e do me mungoj gjithmon ...

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/12/2009, 08:02

  perveq familjes qe me kan rritur dhe edukuar dhe frutit te ardhmes sime askush nuk do me mungon

  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 36
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 16/2/2010, 10:45

  Njerzit e mi!

  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 27
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:32

  Disa njerz te aferm qe nuk jetojn me!

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/2/2010, 00:37

  Askush e kam plotesuar normen kurr me mir nuk kam qen

  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 27
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:03

  e kam cek me lart kush me mungon me se shumti po gjithashtu me shum i dashuri...

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 12:03

  Askush pos atyre qe kam then me lart

  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga e pamposhtura prej 2/3/2010, 12:18

  Rrezja ime

  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 13:40

  Askush per momentin!

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 15:16

  Askush

  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 15:48

  Asgje dhe askush!

  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Nike prej 2/3/2010, 16:14

  Disa persona qe dua ti kam afer e sikam

  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 2/3/2010, 16:46

  Me mungon atdheu i ndarė!!

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 17:05

  Askush jam shum mir tani

  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 17:24

  Askush!

  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 17:38

  Askush

  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 36
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Morena prej 2/3/2010, 18:10

  Pervec njerzve te mi askush tjeter!

  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga lola.vet prej 2/3/2010, 20:40

  Babi ime

  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:20

  askushi!

  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 27
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga sandra prej 3/3/2010, 08:54

  i dashuri

  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 25
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga LyricalGirL prej 3/3/2010, 11:25

  motra ime

  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga BeLti prej 3/3/2010, 16:00

  Askush dhe asgje!

  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/3/2010, 17:24

  nje atdhe, shqiperi natyrale e t'mos marrim fryme ,e gjashte shtete kurrrrrė me zogjet e shqipes

  Sponsored content

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/2/2017, 18:51