kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2008, 17:03

  njerzit te cilet kur i kujtoim na rreh zemra fort dhe e ndjejm thell ne shpirt kur kujtoim emerin e tyre
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Annika prej 22/6/2008, 18:31

  Me mungo i dahsuri ne moment Sad :baci:

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/6/2008, 21:55

  po pse mo edhe ti ke te dashur aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 16:39

  ALEX shkruajti:po pse mo edhe ti ke te dashur aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  Pse mos te ket i mungon gje?dmth edhe ajo ka ...te drejte te ket .

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 16:40

  Me mungon Hajdari ka shku me shit domote ne pazar :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 17:20

  amon mi kujdes me fjalen hadar se i bi keq mi goce

  keshill nga ana ime per ty miranda se dola dhe cik nga tema pa dashje

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 17:22

  stavri shkruajti:amon mi kujdes me fjalen hadar se i bi keq mi goce

  keshill nga ana ime per ty miranda se dola dhe cik nga tema pa dashje
  mire Stavri po ja them shkurt emrin me mungo dari :D :D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 17:23

  qyqa mire qe sbejem gabime autografike sepse zdihet cna del fjalia ateher

  ta jap une mi kur te duash se e kom shok ta sjell me post
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2008, 18:08

  Miranda shkruajti:Me mungon Hajdari ka shku me shit domote ne pazar :x

  hahahhahahahhaha nje parruke mer me u bo si hajdari e me i shku ksaj ke shpija me ja vesh i pal pantallona se vallaj na e ka qit jasht kontrollit ate gjone :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 19:06

  OUT shkruajti:
  Miranda shkruajti:Me mungon Hajdari ka shku me shit domote ne pazar :x

  hahahhahahahhaha nje parruke mer me u bo si hajdari e me i shku ksaj ke shpija me ja vesh i pal pantallona se vallaj na e ka qit jasht kontrollit ate gjone :D:D:D
  She she o tullac re Hajdari ca paruke thu ti re katnar dreqi te shplaft mortja :x

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 19:14

  Miranda shkruajti:Me mungon Hajdari ka shku me shit domote ne pazar :x
  hahahahahahaha sa kam qesh mi dreq :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 20:08

  me mungon hajdarja me nje shoqen e vet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 08:44

  me mungon babi Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2008, 18:38

  njerzit me te afert dhe ata qe dua me shume
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 20:05

  familja
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga lo prej 17/9/2008, 02:43

  engjejt e mi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 17/9/2008, 19:56

  njerzit qe dua me teper deri tani
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 17/9/2008, 20:38

  normale qe motra ime pasi esht e gjith jeta ime e sdo jetoja dot pa te
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga stavri prej 17/9/2008, 20:50

  dashuria e jetes time do me mungonte:)

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 18/9/2008, 09:01

  Babi mi Sad
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 18/9/2008, 09:07

  kurr dashuria para familjes time

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 18/9/2008, 09:10

  Femna sepse pa femen s'ka pranvere, s'ka lule, s'ka rreze dielli, s'ka kuptim as jeta e as knaqsia.

  Nuk me parapelqen Dorjana
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga alinos prej 22/9/2008, 17:56

  jeta ime

  Musafir
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Musafir prej 24/9/2008, 15:34

  tash per tash askush se nuk po ja vlente te mungoi dikush


  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/9/2008, 15:54

  E jema e Zeqos :D

  Sponsored content

  rri Re: kush ju mungon mė tepėr nė jetė ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:16