Prezantimet e djemve

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 1/6/2007, 20:30

  Ketu do te gjeni prezantimet e djemve te forumit.


  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 30/8/2008, 09:39, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga roby prej 2/6/2007, 20:23

  me quajne robert..
  dhe kisha me thene jam i nderuar te marr pjese ne kete forum...besoj se emri mjafton...ja kalofshi bukur--...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 17:39

  roby hajt mir se na ke ardhur :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/6/2007, 18:05

  sigurisht robert pse jo mirese na erdhe


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga roby prej 3/6/2007, 22:27

  mire se ju gjeta jeni fantastike..
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga akili prej 5/6/2007, 16:30

  une jame akili mire se ju gjeta urime per forumin ciao
  avatar
  shkodrani_1980
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga shkodrani_1980 prej 5/6/2007, 16:48

  ju pershendes te gjitheve nga une shkodrani_1980 dhe shpresoj te kalojme sa me mire ne kete forum simpatik. urime gishteza per forumin. respekte te gjitheve.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 17:01

  shkodrani mir se na ke ardhur dhe mir se na ke gjetur :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/6/2007, 18:26

  shkodran mirese ne erdhe e shpresoj ta kalosh sa me mire ne mesin tone


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 7/6/2007, 22:35

  Jam pak me vonese me duket megjithate jam Ledio,20 vjec nga Elbasani.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 07:50

  Me mire vone se kurre si i thone por gjithsesi je shume i mirepritur Ledio:thx:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Musafir prej 8/6/2007, 11:47

  Unė… Kush jam unė nime? Tybe mu nal me menue hollė e hollė kanihere as vetė se di kush jam a qka jam. Nejse ….Po jau thom ato qe i di edhe qe muna me ja u thanė.
  I kam mbi 30 e nen 50 vjet, jam polic…. jam shqiptar nga Kosova mendoj 100% ( edhe pse nona thojke kur ke lind ti boll u perzi l***
  Ok me lejoni dhe mua te prezentohem pra
  Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
  Kam nderin t'i prezentohem juve me ne detaje se ju besoj shume dhe nuk dua te fshehe asgje nga ju.
  Jam Naki i martuar me njė vejushė e cila ka njė vajzė. Babai im ėshtė ėshtė martuar me vajzėn e gruas dhe ėshtė bėrė dhėndėrr imi, dhe kėshtu, thjeshtra ime ėshtė bėrė njerkė imja. Pėr mė tepėr, unė dhe gruaja e bėmė edhe njė djalė. Ky fėmijė ėshtė djali i nėnės sė gruas sė babait tim, pra kunat (vėlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojė, edhe daja im, meqė ai ėshtė vėlla i njerkės sime. Kėshtu, djali im ėshtė bėrė dajė imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do tė bėjė njė djalė, ai do tė jetė nip imi, sepse ai ėshtė djali i vajzės sė gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund tė jetė edhe nėna ime sepse ajo ėshta gruaja e babait tim. Si rrjedhojė e kėsaj, unė jam vėlla i nipit tim tė vogėl. Dhe si bashkėshort i nėnės sė saj jam edhe baba i kėsaj, del se unė jam baba i nėnės sime dhe vėlla i djalit tė saj tė sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes.
  CIV:
  EMRI: Naki
  Fisi: GASHI (Deri ne tradhetimin e Bajram Currit ishim opozit e fisit Krasniqi)
  Viti i prodhimit: 1969
  Vendi i prodhimit: Kosovė ( pak me te meta dola kur iken dritat - kriza energjetike)
  Prejardhja: Akoma e padefinuar sipas 1244-shit (shkenca thote nga majmuni, Kurani thote nga balta (dheu), nėna me thote se nuk ka kesi djali si ti, kurse babi thote se ky nuk eshte pjella ime por e vete djallit.
  Gjatesia: 205 cm
  Nr. I kepucve: 46 veres, 48 dimrit me qerap te leshta
  Gjendja Martesore: vejan
  Hobi: Theshethemet
  Quota: Nuk rrej pa fol dhe anasjelltas
  Profesioni: pa karier shkaku i dashnis
  Ushqimi i preferuar: Pasuli pa mish me nje spec djeges
  Pija e Preferuar: Rasoji
  Femra e preferuar: Raza ( e kerkoj prap si Raza)
  ( arsyetim: 1.kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
  2.Kurr nuk flet pa rrejt dhe anasjelltas
  3.I ka dy shtepi kurr nuk flen ne to
  4.I ka dy diploma i ka marr me leke)
  Gjendja Biologjike: I virgjer ( normal nga gjunjet e me poshte dhe kjo eshte duke ju falenderuar eres se keqe te kembeve nga qorapat)


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 29/8/2007, 08:44, edituar 6 herė gjithsej
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 12:07

  hahahah Naki e shum prezantim i bukur kjo me origjinal nuk ka


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 8/6/2007, 15:58

  Naki e forte fare kjo naqe.Hallall je i respektum ;)
  avatar
  shakaxhiu
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 14
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga shakaxhiu prej 8/6/2007, 16:57

  une jame shakaxhiu po nuk jame dhe aq shakaxhi jame nga vlora 24 vjec .urime per forumin jeni njesha deri tani shpresoje te gjej shoqeri te mire ketu ne chate
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 20:17

  mire se erdhe ne mesin tone si shakaxhi qe je, aq me mire akoma se ne ate deshirojme
  me shume humor e shaka te qeshim shume e te gezohemi
  kiss


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 8/6/2007, 23:01

  metallica, kunatiii dhe shakaxhiu mir se na keni erdhur :D:D:D
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 9/6/2007, 09:05

  triniti shkruajti:metallica, kunatiii dhe shakaxhiu mir se na keni erdhur :D:D:D


  Triniti kiss
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 17:30

  metallica ele une ele une :D:D:D :puthje:
  avatar
  sajmir_pasha
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga sajmir_pasha prej 11/6/2007, 13:02

  Pershendetje jam Sajmiri dhe jam i nderuar qe jam anetar i ketij forumi.Tja kaloni mire bye
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 14:07

  Sajmir mireserdhe dhe respekte.

  Triniti nje me te madhe :D
  :puthje:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 15:44

  sajmir ja mir se na erdhe edhe ti :D:D:D dhe kalofsh sa me bukur ketu

  metallica :D:D:D
  ma jep dhe te vogel po deshe SadSadSad s'ka gje se nuk merzitem une SadSadSad :P
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/6/2007, 18:30

  sajmir mirese erdhe e ja kalofsh sa me mire ne mesin tone


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 11/6/2007, 21:24, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 20:52

  😢 mir Triniti s'ka gje.Nuk po ta jap te madhe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 21:39

  mir mir metallika 😢 se per vete e ke. nuk e dua te madhe ska gje 😢 :lutje:

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:13