Prezantimet e djemve

  Share
  avatar
  playboy88
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 18/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga playboy88 prej 19/11/2007, 20:41

  jam playboy........................
  jam nga lushnja e jetoj ne itali.....................
  jam shoku i GISHTEZES e shpresoj qe ne kete chat te gjej persona te sjellshme e te kenshme te cilet dijne te bejne muhabet e te jene miqesore..........................
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/11/2007, 21:16

  playboy88 shkruajti:jam playboy........................
  jam nga lushnja e jetoj ne itali.....................
  jam shoku i GISHTEZES e shpresoj qe ne kete chat te gjej persona te sjellshme e te kenshme te cilet dijne te bejne muhabet e te jene miqesore..........................
  Playboy88 mireseerdhe midis nesh e ja kalofsh sa me mire
  Goca nje porosi e vecante ma mbani cunin mire se ju vdiqa he


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  playboy88
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 18/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga playboy88 prej 19/11/2007, 21:20

  hahahahahahahahhaha gishteza.................
  flm lol.......................
  je shume e mire :roll:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2007, 09:20

  playboy 88 mirese erdhe vertet je kaq play
  avatar
  playboy88
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 18/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga playboy88 prej 20/11/2007, 11:43

  mire se te gjeta lona

  dugaxhini
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga dugaxhini prej 23/11/2007, 00:07

  jame nga gjakove ju pergezoi per forumin dhe qdo te mire ne te ardhmen njeherit gishteza je 1 urime
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/11/2007, 11:02

  dugaxhin mirese erdhe ketu .
  Ne kete forum ka shume njerez qe jane nga Gjakova .
  Un nuk jam 1 :ui: por jeni ju qe e keni bere kete forum te jete dicka.
  Te flm shume


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 26/11/2007, 18:01

  dugaxhini ja mire se na erdhe edhe ti :D:D:D
  kalofsh sa me bukur
  avatar
  STUPCAT
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Data e rregjistrimit : 26/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga STUPCAT prej 27/11/2007, 01:32

  Pershendetje per te gjidh ju uroj pun te mbar dhe sukses per web
  une jam STUPCAT lajmrohna nga londra per ndryshe PRISHTINALI ju pershendes shpresoj se dot kalojm mir tung :cig
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 27/11/2007, 13:21

  stupcat ja mir se na erdhe edhe ti :D:D:D
  kalofsh sa me bukur...ose me sakte kalofshim sa me bukur :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 18:06

  me mire ajo e para se ti nuk je asnjehere
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga maca prej 29/11/2007, 20:19

  mir se erdhet te gjith ata mbas meje ehehehe kiisss for all :puc:
  avatar
  STUPCAT
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Data e rregjistrimit : 26/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga STUPCAT prej 30/11/2007, 16:51

  kinez a bon nje pytje haver ???
  nese din me ma perkdhy nikin tem STUPCAT kinezisht
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 12/2/2008, 15:57

  persh un jam doni jetoj aty ke veni e di gishteza. jam student
  per informacione te metejshme kontakto ne 0039 30 40 te tjrat i din vet hahaha. hajd se do shihemi prape ketu perqark jam un mos u merzisni .ciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 12/2/2008, 16:41

  dono ja mire se na ke ardhur :D:D:D
  kolofsh sa me bukur :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/2/2008, 17:58

  Dono_Albanese pershendetje dhe mir se ke ardhur
  kalosh bukur :pool:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/2/2008, 20:55

  Don_Albanese shkruajti:persh un jam doni jetoj aty ke veni e di gishteza. jam student
  per informacione te metejshme kontakto ne 0039 30 40 te tjrat i din vet hahaha. hajd se do shihemi prape ketu perqark jam un mos u merzisni .ciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo
  mirese erdhe e gjete rrugen he..:8)


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  klodi_oo6
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Data e rregjistrimit : 19/02/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga klodi_oo6 prej 22/2/2008, 15:07

  hi gishtez urime per kete web
  une quhem klodi jam nga tirana jam arkitekt....tung
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/2/2008, 15:22

  mir se erdhe me klodi_oo6 rri si ne shtepin tende :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 22/2/2008, 19:16

  si ke shpia jone e kishe fjalen blerta :P :pool:

  mire se erdhe klodi, qenkemi koleg ne titull ne te dy :D
  kiss
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/2/2008, 09:29

  po pra:D
  avatar
  glanti`hack
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 24/02/2008

  default GlAnTi`HaCk

  Mesazh nga glanti`hack prej 24/2/2008, 18:41

  Quhem Eglant Beqiraj jam 14 vjeqar nga Theranda jam i regjistruar ne shum foruma dhe vendosa te regjstrohem edhe tek ju klm me mua :D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:41

  mir se erdhe nga un maca egland ja kalofsh mir ketu
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 26/2/2008, 22:13

  eglando ja mir se na ke ardhur :D:D:D
  ndonje leng frutash do te te sjellim? :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 27/2/2008, 09:32

  mire se na erdhe eglanto bofsh qef ne ti lal :D

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:16