Prezantimet e djemve

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/2/2008, 21:30

  Mirese erdhe tani besoj te na vizitosh e te mos na harrosh


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/2/2008, 16:48

  mire se na erdhe dhe qendro ashtu si je elegant,do te kalosh mire me ne

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Mirmrama e mire se ju gjeta jam dashnori e ju pershnes tanve

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 13/4/2008, 20:32

  Miremrama e mire se ju gjeta jam dashnori shkodran e ju pershnes tanve

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 06:46

  shkodrano mire se na erdhe :D :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/4/2008, 08:31

  yyyyy me paska ardh nje naq mua

  mir se ke ardh et lumshin kamt...dhe qe te marrim vesh dashnori kujt je mar dreq? :D :D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/4/2008, 09:25

  Mirese ke ardhur ne mesin tone shkodran ......................


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 16/4/2008, 15:53

  DASHNOR DIKO JE TI ME LALE
  avatar
  ariel
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 20/05/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ariel prej 20/5/2008, 09:37

  HELLOOOOOOOOOOOO DASHOOOOOOO

  HAHAHAHAHAAH EDHE KTU TE GJETA MO. :)

  T'PERSHENDES YLLO :baci: :8)

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Musafir prej 20/5/2008, 13:02

  pershendetje dashnori shkodran
  dhe motrushe ariel :8)


  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 12/7/2008, 10:26

  Falemners per mirpritjen e ngroht qe me paskeni ba se paskam harru se kenkam rregjistru edhe ktu. Gjithsesi ju pershnes tanve pa perjashtim

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 31/8/2008, 20:05

  NjOnA shkruajti:yyyyy me paska ardh nje naq mua

  mir se ke ardh et lumshin kamt...dhe qe te marrim vesh dashnori kujt je mar dreq? :D :D

  I kerkujt maj, kuptohet ne qofte se je bomb maj shpirt jam gjithmone beqare e'' hahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 4/9/2008, 23:46

  hajt pra mir se kane ardh dhe mir se na kane gjet ata qe kan ardh kohet e fundit :D:D:D, rrini si ne shtepine tuaj :D:D:D

  dhe meqe ra fjala mir se ju gjeta edhe muve :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2008, 12:38

  triniti he mi se na thave syt :x ja mir se erdha dhe une edhe meqe esht tema per burrat, por ma merr mendja se sna thot kush gje :D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/9/2008, 15:52

  burra dhe gra,jemi me te forte dhe me te emancipuar,ndarja nuk bene mire

  llagurijim
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 09/10/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga llagurijim prej 9/10/2008, 09:43

  hhhhmmmmmmmm
  pershendetje.jam i ri ne kte forum.ju gjeta duke klikuar ne google.po kerkoja nje kurs shqip-suedisht,dhe me doli nje nga temat tuaja.

  by the way...me quajn taqo


  klm
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/10/2008, 16:50

  mirese edhe taqo :D
  ketu je ne vend te sigurte eshte dikush annika e cila eshte nga Suedija e flet suedisht e shqip


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Annika prej 10/10/2008, 08:57

  **GISHTEZA** shkruajti:mirese edhe taqo :D
  ketu je ne vend te sigurte eshte dikush annika e cila eshte nga Suedija e flet suedisht e shqip

  Flm Gishteza :D
  Mire se vjen taqo (ilagurijim) jam Suedeze. jam flet sqhip nuk mire :D

  arber
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 11
  Data e rregjistrimit : 27/12/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga arber prej 27/12/2008, 23:30

  mire se ju gjeta te gjitheve
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 28/12/2008, 00:01

  mir se erdhe arber kalofsh bukur ne shoqerin tone

  dhe gezuar vitin e ri:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga stavri prej 28/12/2008, 13:03

  arber mire se na erdhe lale dhe ishalla gjen ndonje cupke ktu gjate prezantimit tat se vallai i kena te mira kto cucat qe na rrethojen

  arber
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 11
  Data e rregjistrimit : 27/12/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga arber prej 28/12/2008, 21:23

  mire se ju gjeta ''Blerta'' dhe stavri

  arber mire se na erdhe lale dhe ishalla gjen ndonje cupke ktu gjate prezantimit tat se vallai i kena te mira kto cucat qe na rrethojen
  cupkat apo cucat stavri?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/12/2008, 10:19

  arber e njeta gje esht si cupe si cuce

  arber
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 11
  Data e rregjistrimit : 27/12/2008

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga arber prej 29/12/2008, 11:34

  ``Blerta`` shkruajti:arber e njeta gje esht si cupe si cuce
  flm ''Blerta' se dija :tes:

  djbeni10
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Data e rregjistrimit : 04/02/2009

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga djbeni10 prej 5/2/2009, 10:20

  persh si kaloni

  djbeni10
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Data e rregjistrimit : 04/02/2009

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga djbeni10 prej 5/2/2009, 10:21

  blerta ckemi

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:45