Prezantimet e djemve

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 19:26

  e ke trash shume tani :P:P
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 14:16

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 4/7/2007, 16:00

  hahahaha kinezi, ec mo se mbase nuk e ve re :P:P:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 5/7/2007, 00:09

  e moj e
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Bardh prej 5/7/2007, 22:25

  Ha ha ha triniti, mirė e tha kinezi shumė e trashe, m'i pėrzive krejt shkronjat e emrit si nė lojrat e fatit hahahahaha ....

  E triniti e ke rregullu tani fort mirė. Sa qė kur e lexova nė maje tė gishtave jamė ngritė ha ha ha .
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default q

  Mesazh nga NESTI prej 6/7/2007, 14:13

  jam stine nga dr 24 vjec.pershendes gishtezen qe ka bere nje pune te shkelqyer 1-sh je lale.kaq per tani te tjerat me vone
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga sihana prej 6/7/2007, 18:21

  Mire se erdhe stine kalofsh sa me bukur midis nesh :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 14:05

  stine mire se erdhe, qendrim te kendshem :D:D:D

  T_o_n_i
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Mosha : 38
  Data e rregjistrimit : 21/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga T_o_n_i prej 21/8/2007, 19:04

  Pershendetje te gjithve!
  Jam Toni nga Tirana e sapo u reg ketu tek ju shpresoj te njoh shume anetar e tia kalojm mire te gjith bashke
  Degjohemi se shpejti
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/8/2007, 19:41

  Toni mire se erdhe ne mesin tone e pa diskutueshme qe do ja kalojme super bashke pse jo.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Musafir prej 22/8/2007, 11:30

  Toni mire se na vjen

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Vizitor prej 23/8/2007, 15:17

  toni mirese erdhe zemer ne mesin tone :ui:

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Musafir prej 24/8/2007, 20:04

  Prezantimi shtese:

  Emri: Naki
  Fisi: GASHI (Deri ne tradhetimin e Bajram Currit ishim opozit e fisit Krasniqi)
  Viti i prodhimit: 1969
  Vendi i prodhimit: Kosovė ( pak me te meta dola kur iken dritat - kriza energjetike)
  Prejardhja: Akoma e padefinuar sipas 1244-shit (shkenca thote nga majmuni, Kurani thote nga balta (dheu), nėna me thote se nuk ka kesi djali si ti, kurse babi thote se ky nuk eshte pjella ime por e vete djallit.
  Gjatesia: 205 cm
  Nr. I kepucve: 46 veres, 48 dimrit me qerap te leshta
  Gjendja Martesore: vejan
  Hobi: Theshethemet
  Quota: Nuk rrej pa fol dhe anasjelltas
  Profesioni: pa karier shkaku i dashnis
  Ushqimi i preferuar: Pasuli pa mish me nje spec djeges
  Pija e Preferuar: Rasoji
  Femra e preferuar: Raza ( e kerkoj prap si Raza)
  ( arsyetim: 1.kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
  2.Kurr nuk flet pa rrejt dhe anasjelltas
  3.I ka dy shtepi kurr nuk flen ne to
  4.I ka dy diploma i ka marr me leke)
  Gjendja Biologjike: I virgjer ( normal nga gjunjet e me poshte dhe kjo eshte duke ju falenderuar eres se keqe te kembeve nga qorapat)

  Permbledhje: Shpresoj se krejt i thashe e juve ju faleminderit qe nuk i lexuat
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 7/9/2007, 10:20

  Toni ja mir se na ke ardhur :D:D:D

  naki hahahahahaaha e bukur kjo kunat
  te te puc nje cik une :D:D:D :puc:


  P.S: gishtezaaaaaaaaaaaaaa :puc:
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga akili prej 10/9/2007, 16:17

  ja mire sa na keni ardhur ju te sapo ardhurit dhe shpresoje se do tja kaloni mire ketu midis nesh kaloni mire tung
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga enya prej 10/9/2007, 17:47

  Akili u desh te fejoheshe ti qe te te shihnim foton me ne fund eeeeeeee :D

  Mirese ardhje te rinjve
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga akili prej 10/9/2007, 17:50

  po kure kerkoja nuse po te me shikonin enya do trembeshin tani qe u qetesova jame ok
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga enya prej 10/9/2007, 17:51

  Hahahahaha jo ore se s'je per te trembur ti, ti je per te thene marshalla! :D
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga akili prej 10/9/2007, 17:53

  ehhh shyqyre se kisha nje si koce ke fyte thosha jame i bukur apo i shemtuar
  po tani e kupetova qe nuk jame as nje nga te dyja

  Maxi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Mosha : 37
  Data e rregjistrimit : 11/09/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Maxi prej 11/9/2007, 18:18

  Mire se ju gjej
  Jam Maxi nga Kosova
  Shpresoj se ne kete familje te kesaj bote virtuoze do gjej nje mikepritje sepse cenka vertet forum voluminoz dhe i papare...
  Ju uroj pune te mbare ne vecanti admin gishteza dhe mund te them se je bere emer i njohur ne boten e internetit vetem keshtu vazhdo... te lumte
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/9/2007, 19:02

  Maxi mirese erdhe ne mesin tone eshte kenaqasi kur degjojme fjale te mira po un jam thjesht nje person mese i thjeshte. Shpesoj ta kalosh sa me mire ne mesin tone.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 12/9/2007, 10:56

  maxi ja mir se na ke ardhur edhe ti :D:D:D

  enyaaaaaaaaaaa :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 17:50

  une jam kinezi
  nje prezantim per ata qe me kane harruar
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 00:50

  kinezi ja mir se do te urdherojme atehere :D:D:D

  :puc:
  avatar
  kushtrim
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Vendi : gjermani
  Data e rregjistrimit : 17/09/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga kushtrim prej 17/9/2007, 08:55

  qe dhe un erdha midis jush jam kushrimi e vi prej gjermanis bukur shum ktu tek ju

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:50