Dashuroni me mendje apo me zemer

  Share
  avatar
  WENDI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Vendi : Tirana City/Shqiperi
  Data e rregjistrimit : 08/07/2007

  heart Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga WENDI prej 21/4/2008, 17:52

  Dashuroni me mendje apo me zemer:ui:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 18:06

  nuk dashurojme hic
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 22/4/2008, 10:56

  pse moj yll ????
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/4/2008, 11:43

  un me te dyja :D

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 14:03

  une me themer as me menje as me zemer hahahahhaahah :D ja keshu
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Bardh prej 22/4/2008, 16:37

  :zyze: hahahhahahahhhh :roll:
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga akili prej 22/4/2008, 16:52

  morena ti e dija qe une piken e dobet e kame ne themer dhe thua me themer te kame si shpirte morena je njeshe

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 18:37

  Bardh shkruajti::zyze: hahahhahahahhhh :roll:
  mos thuj gjo anej, ka lagja ti se te myta :D :D :qesh:

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 18:38

  akili shkruajti:morena ti e dija qe une piken e dobet e kame ne themer dhe thua me themer te kame si shpirte morena je njeshe
  jo re jo se dia ket :ups: kuss
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Bardh prej 23/4/2008, 01:30

  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti::zyze: hahahhahahahhhh :roll:
  mos thuj gjo anej, ka lagja ti se te myta :D :D :qesh:

  Kah lagja e jonė mollat e ėmbla nė rrem :zyze:

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 06:19

  Bardh shkruajti:
  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti::zyze: hahahhahahahhhh :roll:
  mos thuj gjo anej, ka lagja ti se te myta :D :D :qesh:

  Kah lagja e jonė mollat e ėmbla nė rrem :zyze:
  :silent:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/4/2008, 13:42

  mendja me zemren nuk bien kurre dakord vec ne ndonje rast te vecante,te dashurosh me mendje i bie te mos dashurohesh kurre se gjithmone mendja gjate meditimit arrin ne disa pika qe thote qe smund te dashuroj ,te dashurosh me zemer do te thote te ndjekesh ate ca ke permbrenda qe ne shumicen e rasteve del e sakte po ka raste qe ik kot ajo ndjenje shum vete thojne ndiq zemren tende po zemra me mendjen jane ndrysh keshtu qe i bie me mire mos mu dashuru hic nuk lodhet as mendja me mendu nuk lodhet as zemra me kundershtu mendjen
  ps.kaq iher se u lodha :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 25/4/2008, 17:40

  po nuk dashurove me zemer eshte e kot te dashurosh

  me mendje une dashuroi gjith lagjen dhe komshien se e kam te mire :cig

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 25/4/2008, 20:03

  stavri ma prezanto dhe mua ate komshien tende ta dashurojm bashk
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/4/2008, 21:31

  un asnjonin dmth nje qe e kisha ka filluar tme haroje Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 07:00

  Stavri, dahsuria me mendje e tejkalon per nga forca ate te zemres dhe trupit. Mos u ngaterrove ca lal ?:D:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga MiLaN prej 26/4/2008, 19:38

  dashuroni me "veglat e punes" njerez se me mendje e me zemer eshte e kote... gjithmone ke per ta honger...
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:20

  kiss_today shkruajti:Stavri, dahsuria me mendje e tejkalon per nga forca ate te zemres dhe trupit. Mos u ngaterrove ca lal ?:D:P

  kaq dim kaq themi kisso

  per te mesu kemi hy ktu

  nese mundeni mund dhe te na ndihmoni

  une shpreva mendimin time kaq
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 20:43

  bravo te qofte
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:45

  i thon gamorit kur del nga balta
  flm per komplimentin
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 21:04

  np
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 21:06

  ????
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 21:07

  thash no problem
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 21:08

  a ok flm dhe njeher qe se paske problem dhe per cfare me the
  ne te tilla raste ta shperblefsha

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 23:10

  hahahahahhahaha blerta ja paske fut cik stavrit ktu si pa pandyer e si pa kuptuar :p
  se te ka thene bravo i thon gomarit kur del nga balta faleminderit per komplimentin demek qe i ke thene kti gomar dhe ti i ke thene np :D hihihi

  stavri ush ush :D :x

  Sponsored content

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:17