Dashuroni me mendje apo me zemer

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/11/2009, 12:47

  une vetem me mendje
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 5/11/2009, 13:02

  Ne kete kohe dhe kete bote nuk dihet kush dhe me cka te dashuroj andaj them ... me leke
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/11/2009, 13:21

  un me pound
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/11/2009, 13:30

  ``Blerta`` shkruajti:me

  e doja nje nate, i kisha mbyllur syte dhe me tha
  "o njeri, ku e ke mendjen...", i thash ok, ja tani po
  te dua me mendje ze me zemer s'po te pelqen!
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/11/2009, 05:13

  shum e bukur ti lart bravo
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Edi7 prej 7/11/2009, 14:03

  nuk ndahen me te dyja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 7/11/2009, 16:31

  me doreza boksi me asnje nga ato te dyja:P
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/11/2009, 12:11

  hhahahahah kjo ehste dashuri
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 11/11/2009, 13:40

  S'dashuroj hic
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/11/2009, 09:45

  dashuroj dashurine me zemer kurse me mendje dashuroj cunat :P
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart sa bukur e thua shkodrane_yll

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/11/2009, 12:30

  shkodranja_yll shkruajti:dashuroj dashurine me zemer kurse me mendje dashuroj cunat :P

  une vetem me mendje te shendoshė
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/12/2009, 11:14

  ehe e them shum bukur sepse ne ditet e sotme me shum duam dashurine pastaj njeriun qe na fal kete dashuri
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 1/12/2009, 12:58

  me mendje dashurij gjene e bukur
  me zemer dashuroj personat qe kane domethenie per mua


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/12/2009, 13:47

  **GISHTEZA** shkruajti:me mendje dashurij gjene e bukur
  me zemer dashuroj personat qe kane domethenie per mua

  pse mi sa persona i dashuron ti!?

  Une dashuroj me mendje te shendoshe
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 1/12/2009, 13:58

  po une qe se kam iden me cfare dashuroi


  si i bohet????
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:30

  Sdashuroj hic
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:31

  me bisht fshese mqs qenka tu fshi kjo goca lart:P
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:36

  hahahahaahah mos ma luj fshesen
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:38

  fola per bishtin morena se skom pune me fshesen une:P
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Nike prej 12/12/2009, 15:36

  Dashurija me mendje apo me zemre , Me te dyja do ishte me e shendosh
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga skifter prej 13/12/2009, 19:17

  me zemer dhe me mendje
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/12/2009, 07:05

  me Zemer por dihet normal se e dashuroi vehten
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 14/12/2009, 14:10


  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2009, 09:54

  me interes
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 15/12/2009, 09:55

  ka edhe kesaj lloje dashuri

  Sponsored content

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:21