Dashuroni me mendje apo me zemer

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2009, 09:57

  po ka edhe kesi dhoji
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 15/12/2009, 09:59

  Per kete them paske vijuar kesaj lloje dashurie Alex

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2009, 10:03

  po edhe kjo dhoj hyn ne pune nganjeher
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Morena prej 15/12/2009, 10:05

  Sigurisht qe mund ti hy ne pune ,te pa moralve mendoj une

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2009, 10:14

  po por gjithēka ne kohen e'vet dhe ne vendin e' vet
  keshtu qe ajo gje nuk duhet perjashtuar asnjeher
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Nike prej 15/12/2009, 12:41

  Dashuroni me mendje apo me zemer... Ne mendje te mbaj me zemer te dashuroj ...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/12/2009, 14:34

  me te dyja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 7/2/2010, 20:41

  me shuall opinge

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2010, 21:07

  Vizitor shkruajti: me interes  mir e ' paske then ti /z /vizitor
  edhe une i ketij mendimi jam interesi ne rrall te par
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga sandra prej 17/2/2010, 15:11

  humm une them qe me te
  dyjat
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Nike prej 17/2/2010, 17:43

  Me te dyjat
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 17/2/2010, 18:59

  Lo-Ni-jam shkruajti:
  Vizitor shkruajti: me interes  mir e ' paske then ti /z /vizitor
  edhe une i ketij mendimi jam interesi ne rrall te par

  jo jo, gabon, s'ka interes ne kete drejtim pos mendjes dhe zemres
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:28

  qfar interesi more qy
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/3/2010, 21:06

  me mendje dhe zemer
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 11:19

  me mendje jam ne medime mendoj per te
  me zemer ter jeten e dashuroj..

  Sponsored content

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:14