Dashuroni me mendje apo me zemer

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 18:35

  tallu angelo tallu se vertet ke te drejt

  sepse njerzit ashtu shprehen e kan nga kenaqesia kuptohet
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga bellissima prej 28/4/2008, 21:22

  me ca dashuroim :silent: une me per vete me stomak :qesh:

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 29/4/2008, 06:48

  kom heq dore nga dashuria :cig
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/4/2008, 06:52

  stavro sikur ti kam shpjeguar ca gjera nje dit dhe ty prap se prap ste mbushet mendja Sad dukesh nga ato qe shkruan.....
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 14:10

  Stavriiiiiiiiiiiiiii :8)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/4/2008, 09:54

  blerta mos u merzit moj
  gjithkush jep mendimin e vet ja me shih mua sma ndin per kend ne bote (perjashtohen disa normal)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 14:04

  perjashtohet kush per shembull shkodrane :D he se ti me ke lene nje rrefim pergjysme mua :D:P. apo kujton ti se meqe u zhduke per ca kohe une do e kisha harruar . jojojojojo s'harroj kollaj une :D:P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 30/4/2008, 19:16

  une dashuroi per vete
  me veshka sepse mendja dhe zemra me jan konsumu gjasme
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2008, 09:57

  ahhahahaha stavri ishalla nuk mbet me nje veshke se keq puna pastaj
  kisso sthem gje un jo :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 1/5/2008, 16:24

  Thuje me ti tani, pse ben kot keshtu Sad

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Vizitor prej 1/5/2008, 17:08

  :cig smerem mo me ket pune 5 me hic o me duket
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 20:31

  une me te dyja dashuri

  ka raste qe ve ne pune dhe dicka te tret :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 16:29

  hahahahaaaahhah Stavri, s'po te pyes kush eshte e treta gje Laughing
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 2/5/2008, 21:02

  :D e merr vesh vet ti te kom te zgjut fort

  sa dashni e mire qe o ajo e treta mer amon

  te kenaq shpirtin te kenaq

  por dhe kto te parat sjan keq jo se pa te parat nuk shkon dot tek ajo e treta jo harrojeni
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 3/5/2008, 15:58

  hahahahahahahaha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 3/5/2008, 19:01

  :D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Erisel prej 4/5/2008, 10:25

  Dashuria ėshtė bashkim i mendjes dhe zemrės per mendimin tim.
  Ajo e treta qe permend Stavri ėshtė e pashmangshme, e nevojshme, por kryesorja janė ato dy tė parat.
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 5/5/2008, 09:15

  Shih sa mire e paska kuptuar Eriseli :twisted:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 08:33

  hahahahahhahahha kisso jane te sjut dynjaja moj e kapin ne hava muhabetin dmth :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 6/5/2008, 17:40

  hahahahahahah kiss shkodrane
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:45

  puc kisso
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 18:48

  femart ne pergj dashurojne me mendje,ndersa ne meshkujt demek me zemer.....besoj se dashuria e vertet del nga stomaku hahahaahha
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga kiss_today prej 6/5/2008, 19:02

  per ju meshkujt sigurisht qe del nga stomaku, kjo eshte vertetuar shekuj me pare :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 19:11

  gabohesh kisso

  vertet qe duket ashtu per ne meshkujt por aman kur dashuroim ne meshkujt eshte e veshtri te na mbash pastaj

  lujem menc fare nga dashnia dhe besoi se ket gje e di dhe ti
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 19:30

  hahahahahahahaha mir i the stavri jena te pa permbajtshem...

  Sponsored content

  heart Re: Dashuroni me mendje apo me zemer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:20