JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga stavri prej 21/4/2008, 20:46

  ndodh qe kur dikush rri shume ne nje vend behet i bezdisur dhe jo shume me vler per te tjeret.

  te iken vlera si njeri dhe shoqeria qe ke menduar se e ke pas fillon

  zbehet dhe filloin te besoin fjalet e te tjerve dhe te kethejen shpinen

  pastaj filloin e merren me thashethem dhe duke te mbajtur ne per goj

  sikur flasin ne chat, forum, msn kan filluar dhe te diskutoin fjalet ne per telefona

  nuk di se me ke flet sepse ktu flet me dike ne menyr private dhe pas disa kohesh merr vesh qe ske fol ne menyr private por lajmi ka marr dhene sepse tregoin cdo muhabet qe bene ti me ata dhe ja tregoin tjeterit

  stavrit i mbaroi koha tani ne boten virtuale sepse ka shume kohe dhe filloi te zere ndryshk

  gjene e ndryshkur nuk para e duan sepse nuk hyne ne pune per asgje

  ju faleminderit disave qe jan me kokrra ne kto momente qe deri me sot sme keni zhgenjyer dhe sjeni marre me llafe

  ju uroi sa me fate,mbarsi,lumturi ne cdo aspekt te jetes atyre qe sme kan lene ne balt dhe kam ende vlera per to.

  kalofshi sa me mire forumi nen shoqerin e njeri tjeterit.

  MIRUPAFSHIM

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 21:39

  he re se kshu e ke ti kushedi per ca je merzit je duke bo interesantin edhe vje prap mas dy ditesh po he :D:D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 22:43

  stavri ca ke mar yll??????????ca ka ndodh????? Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga kiss_today prej 22/4/2008, 13:16

  Stavriiiiiiiiiiiiiiiiiii ku shkon more ? Prit mo ti ? Pa shprehu pak kush te ka merzit, se do ia thy brinjet :@

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 13:52

  Sad Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga stavri prej 22/4/2008, 19:21

  nuk ka lezet qe njerzit te derdhin lote

  sepse sma ha mendja se ato lote rrjedhin vertet

  por ato rrjedhin vec me ikona forumi

  me ikona shume gjera te mira kam marr

  por ne realitet jo dhe aq ose me sakt skam marr

  as cerekun e dashuris qe keni shprehur me ikona gjasme

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 19:24

  o stavri ti sikur sdo hyje me re cne qe qenke prap ktu sot :silent:

  po kur them une qe aq e ke ti sa te besh cik interestorantin :D:D:D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 19:30

  **angelo-nero** shkruajti:o stavri ti sikur sdo hyje me re cne qe qenke prap ktu sot :silent:

  po kur them une qe aq e ke ti sa te besh cik interestorantin :D:D:D:D:D
  hahahahahahahahaha jo re jo o merzit kuss
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga stavri prej 22/4/2008, 19:32

  nuk ma ha mendja angelo se kete radh je i sakt ne mendimin qe thua

  kan ndodh ca gjona lale qe nese i merr vesh ti do merzitesh dhe jo me une te cilat me kan ndodh personalisht

  mos fol para kohe angelo mos

  gjithesesi ti hajd me jep nje konjak se e kam te nevojshme aktualishtt

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 20:43

  po re si jo e do dopio???
  lale edhe une kom qen shum i merzit se kom harru me ta thon edhe me i merzit se ty edhe une do iki nga forumi qe tani madje a do ma japesh i darke se dhe une ekom te nevojshme :D:D
  po ik re mbushu me thua mua ti s'hy mo po hyne mo pervec dites te sotme do ma japesh i birr???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga stavri prej 22/4/2008, 20:46

  dy jo nje angelo sepse sot skam cti bej shiut sic e shef dhe vet jasht

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 20:49

  u tha u bo po qe se ti nuk hyn me ne internet qe neer une do te jap nje darke po qe se do hysh do me japehs dy birra :roll:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga stavri prej 22/4/2008, 20:56

  lale qe do hyj do hyj une

  sepse ti e di qe une ne msn kam nje teto ene nje moter

  dhe nje shoqe me aq sa di une kuptohet nuk e di se dhe ajo mund te ket bo ndonje pisllik

  une te theme qe prezenca ime do jet shume e rrall ktu

  por smundem te te them qe nuk hyj asnjeher sepse ne msn kam dhe disa rob te mire

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 21:06

  he shoku lam e drodhe eee po e dija une re ku rri qeni pa hengur m.... :D:D:D:D:D
  ajd tashi me jep nje birr meqe se mbajte fjalen
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:02

  Po mua nuk ke shoqe te mire ketu, nuk jam nej aryse qe te hysh ne forum ??? :ups:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/4/2008, 11:37

  Sad Sad Sad Sad Sad Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:46

  Cke blerta ???? Pse je merzit ????
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/4/2008, 14:25

  e sheh mi se flet ai stavri Sad
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga enya prej 23/4/2008, 22:30

  Stavri se di se ēfare/kush ka shkaktuar kete post, por mos u merzit per kaq pak, sepse jeta virtuale eshte thjesht hi mbi sy, i imagjinojme njerezit me te cilet komunikojme me imazhin e vetvehtes por ja qe jane shume larg, teper larg cilesise te ciles ju kemi dhene. Ti qendro ai qe je, i sinqerte e pa dredha se te tjeret ne djall te vene! :puc:

  Sot pashe rastesisht, duke levizur pak neper forumet e ndryshme qe njeri e paska lepire mire po fare mire nje tjeter qe e ka peshtyre nuk di se sa here, te pakten para meje, kuptohet. Zhgenjim nga ana ime??? JO, aspak, thjesht nje konfirmim i asaj qe paramendoja, por sadopak keqardhje sepse shpresoja te ishte ndryshe ... por dhe ai si turma eshte ... dhe me e forta eshte se ben sikur s'kupton kur e pyes drejtperdrejt mbi subjektin
  :) situate shume humoristike !!!

  PS: Angelo mos ma ngit nipēen muve ti se te erdha e ti lyeva floket me boje te kuqe
  :D :x
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 15:58

  Mire i the motra. :) puc shumeeeeeeeeeeeeeeee

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 24/4/2008, 21:31

  enya te ngordhsh ti per mua qe thash se sdo me njihje :p:p:D:D
  te te puth njer fuqishem fare se je shum e mire :) :8) :puc: kuss
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga enya prej 25/4/2008, 09:02

  **angelo-nero** shkruajti:enya te ngordhsh ti per mua qe thash se sdo me njihje :p:p:D:D
  te te puth njer fuqishem fare se je shum e mire :) :8) :puc: kuss

  Si more dyshon ti se s'do te te njihja une ty me syēkat jeshile qe me ke, po pse ore ka dy si ty??? JOOO 1 eshte dhe mezi e kemi :D :x :puc: :8)

  PS: Kiss :puc: dhe une motra.
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 09:52

  :) Puc shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Enyan dhe Angelon. :8) :puc: kuss

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:26

  flm per urimet edhe ne te urojm ty gjith te mirat ne jet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/4/2008, 13:55

  stavri po un mar nuk jam nje arsye per ty me hy ne forum??????
  ps. se kuptova arsyen e largimit te tij

  Sponsored content

  default Re: JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:37