A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga stavri prej 6/7/2008, 12:54

  poooooooo

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Vizitor prej 7/7/2008, 18:40

  triniti shkruajti:Miranda :folim: e di qe se ke keq... se duke mendu si me i la borxhet duka ja bo per borxh ati tjetri te shko jeta duke mendu per te tjeret e duke harru veten :D:D:D
  Te morsha te ligat une ty mi, sa me kupto mi dreq :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga triniti prej 7/7/2008, 23:13

  :folim: kuptohemi shume mi aman :folim:

  kiss kiss kiss
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga alinos prej 8/7/2008, 08:48

  se dini ju qe i vdekuri eshte cu nga varri dmth per borxhin me e pagu
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga alinos prej 8/7/2008, 08:58

  jo se e pashe keshtu thone legjenda ose gojedhenat

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Vizitor prej 8/7/2008, 09:02

  hahahahah mire mi shaka boj :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga triniti prej 8/7/2008, 14:18

  uaaa ma tregoni dhe mua mi si eshte ky muabeti kti burrit huj???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga stavri prej 8/7/2008, 17:30

  po
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 08:22

  duhet lare
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga stavri prej 22/7/2008, 09:31

  po
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 19:16

  ehe
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga stavri prej 23/7/2008, 10:38

  po

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Vizitor prej 23/7/2008, 10:42

  ohuuuuuuuuuuu pertoj
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/7/2008, 11:00

  jo un hic

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Vizitor prej 24/7/2008, 18:26

  trimat e lajne borxhin me borxh por sot trimat jane te pakte 🇳🇴
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/7/2008, 18:55

  as un them se jo :D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/6/2009, 16:30

  as une
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/6/2009, 06:32

  jo kurrsesi ,secili ka per vehte veprimet qe i ben
  fjala popullore cfar mbjell edhe korr

  vie dita ja kthe dikush tjeter dyfish
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 08:44

  borxhlinjet duhet ta dijne:Borxhi duhet te lahet
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Klea prej 17/6/2009, 15:05

  kur esht borxh sa do vone lahet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/6/2009, 22:04

  po eshte rregull
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Ardhmeria prej 18/6/2009, 06:07

  Kleandra shkruajti:kur esht borxh sa do vone lahet

  me mir lere te ja kthej dikush tjeter dyfish ;D dhe mos e qaj koken tende me me aso gjera
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/6/2009, 10:20

  o me lek,o me koke kane thene perpara lahet borxhi,tani eshte pak me ndryshe,por borxhi duhet te lahet.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga skifter prej 19/6/2009, 18:01

  borqi sprit dit te mira
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/6/2009, 21:32

  nuk kam borxhe

  Sponsored content

  default Re: A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:36