TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga stavri prej 14/5/2008, 11:26

  epo njerz jemi dhe ne moj shkodrane dhe ndryshoim ndonjeher por qe te ndryshohim duhet dhe personi i duhur
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/5/2008, 20:12

  me vjen mire qe e ke gjet

  ben kalaja
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Data e rregjistrimit : 30/06/2008

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga ben kalaja prej 1/7/2008, 06:42

  🇩🇪

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga Vizitor prej 1/7/2008, 07:05

  Kush e hapi ket tem pse hapi mu me mori leje :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga stavri prej 9/7/2008, 19:59

  sti kishte pa rrypat ty ai kur e hapi ket tem prandaj ste ka marr leje lale

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga Vizitor prej 10/7/2008, 08:44

  sa merak i paskeni keto rrupat :D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga stavri prej 10/7/2008, 17:30

  cte bojem nga halli e kena
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 08:22

  eh mos pacim halle me te medhaja se kaq
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga stavri prej 22/7/2008, 09:33

  :cig
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 19:16

  :zyze:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/6/2009, 16:35

  jo moj zyse,pastaj mund te vuash nga sheqererat

  Sponsored content

  default Re: TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:26