DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2009, 13:54

  mua pak po Shocked
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga Tironsi prej 20/5/2009, 18:39

  mua, per shembull, me ka mbetuar hatri !
  pse ?! e di vete ai personi pse-ne....
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/5/2009, 20:16

  me vjen keq tirons per ty mos u merzit se ditet e bukura do te vine serisht


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2009, 10:24

  po mos u merzitni o popull se keshtu e ka virtualiteti
  dhe besoj se e' dini se virtualiteti ka mé shume se asgja tjeter Genjeshtra
  dhe kete duhet ta pranojm ,,
  dhe mua s"ma nin hiē per asgja dhe as qe i jap zore vetes
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga Tironsi prej 21/5/2009, 19:15

  **GISHTEZA** shkruajti:me vjen keq tirons per ty mos u merzit se ditet e bukura do te vine serisht

  dikur .... lexoja W.Shekspir...
  "Shpresa, eshte e vetmja menyre jetese qe e ēon njeriun drejte vdekjes"

  Tek une, shpresa lind , mbase shpejt, dhe vdes shume ngadale, qe te mos them kurre !!!

  Por, nganjehere kjo lloj shprese lendon shpirtin !! Gjithesesi, motoja ime ne jete eshte : "Kur nuk ke force te ndyshosh boten, ndrysho syte me te cilet e sheh ate "
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/5/2009, 18:44

  me pelqen qe je optimist


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga Morena prej 24/5/2009, 19:41

  ``Blerta`` shkruajti:mua pak po Shocked
  Shocked po ty pse mi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/6/2009, 16:27

  edhe mua pakez

  Sponsored content

  default Re: DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:42