dhe une do bej pak pushim....

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 18:06

  bravo na u rikethyhen dhe te gjitha me nje dite keta qe na ishin larguar

  kjo do te thot e qe e paskan bo me llafe te gjith

  mire se erdhet nga pushimet qe keni bo per disa dite
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 18:08

  flm shum
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 18:44

  kenaqesi blerta
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:12

  roby o lart o siper shkodran me dukesh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 19:59

  keni dal komplet nga temaaaaaaaaaaaaaaa

  permbahuni pak temes
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga kiss_today prej 8/5/2008, 10:36

  Une pushimet i kam lene me kohe, se me bejne alergji :D hihihihi :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 17:01

  hhahahahah samire ti
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 19:44

  duhet me bo pak vallai dhe madje madje pushime te gjata jo vec pak
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/5/2008, 07:20

  ti bejme bashke ne??????????si thu ti?do na shkonin mbare
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 9/5/2008, 20:17

  jo shkodrane sepse ti i bere disa tani je rikehtyer dhe me cfare po shohe mjaft e gezuar dhe me mbeshtetje nga forumistat

  une theme ti bej vec une sepse kam ngel cik kshu si peshku pa uji
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga MiLaN prej 9/5/2008, 20:37

  shkodranja_yll shkruajti:ti bejme bashke ne??????????si thu ti?do na shkonin mbare

  une menoj se do ju shkonin shume shume pushimet ju te dyve :D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/5/2008, 08:30

  2 jave ose 1 muj
  Nuk eshte pak si shpejt me fillu pushimet?
  Leni ca dite per ne vere mo..............


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga Tironsi prej 10/5/2008, 08:36

  UUUUUUUUUUFFFFFFFFFF
  Mezi po pres te vijne pushimet, ose po nuk erdhen do skoj une drejt tyre !!!!!!!!!!!!!!
  Nga mesi i qershorit deri ne fund te gushtit do shkoj kete vit ne Shiperi.
  Ah, sa kam nevoje te pushoj dhe te takoj njerez atje !!!!!!

  Musafir
  Vizitor

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga Musafir prej 10/5/2008, 08:40

  une do i kaloi pushimet ne Kosov nje muaj nje jav ne Ulqin apo Shqiperi ashtu mendojm

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2008, 12:14

  albatros shkruajti:
  shkodranja_yll shkruajti:ti bejme bashke ne??????????si thu ti?do na shkonin mbare

  une menoj se do ju shkonin shume shume pushimet ju te dyve :D:D

  une lale fola per pushime ne forum jo pushime verore
  dhe per pushimet qe ke fol ti te takon ty me shkodranen jo mua sepse ju te dy njiheni ndersa une me ket njifem shume pak


  njerz behet fjal per pushime ne forum ose ne internet jo pushime verore
  mos u ngaterroni me temen
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga kiss_today prej 10/5/2008, 15:53

  Dua pushime tani. Te iki vetem fare diku larg, ku s'ka njerez , ku s'ka TV, ska telefon e as internet. Vetem me veten time. Keto do ishin pushimet perfekte
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/5/2008, 16:09

  ne maje te malit mi atje ik :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 10/5/2008, 17:07

  :rraf:
  ate fjalen(shume)do ta heq nga fjalori se me acaron
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga MiLaN prej 11/5/2008, 00:06

  o nariii e di une... thuju gjinise tjeter qe nuk kan mar vesh asigjo (ca me mar vesh aman, femraaa)...
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/5/2008, 08:17

  :) :)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/5/2008, 09:00

  Tironsi shkruajti:UUUUUUUUUUFFFFFFFFFF
  Mezi po pres te vijne pushimet, ose po nuk erdhen do skoj une drejt tyre !!!!!!!!!!!!!!
  Nga mesi i qershorit deri ne fund te gushtit do shkoj kete vit ne Shiperi.
  Ah, sa kam nevoje te pushoj dhe te takoj njerez atje !!!!!!
  pushime te gjata do merrke dhe ti dmth do na mungosh shume gjate ketu Sad Shocked


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 09:42

  nejse mo chati nejse nga teme tjeter me kalut ne teme tjeter

  hajd pra urime te gjithve per ju qe filloni pushimet sepse mu sme le kush sepse do shpejtoi memedhen jam ne krye detyres non stop
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/5/2008, 21:40

  hahahah
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 19:10

  qesh moj shkodrane qesh me fatkeqesin e te tjerve
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2008, 08:21

  jo aspak nuk me behet qejfi kur te tjeret ndjehen keq po memedheu mund te prese ndonje dite se sjemi ne krize sa te marresh ndonje pushim stavri :D

  Sponsored content

  default Re: dhe une do bej pak pushim....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:38