ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Share
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga bluu prej 15/5/2008, 14:45

  gezuar gezuar gezuar bre dhe ti kiss_today edhe mos pi shum bre se ti spara e mban pijen :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 12:12

  kush flet ky qe me kola na fle ne per trotuare:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/5/2008, 15:55

  cke stavri mos e vrit mendjen ja ku e ke dhe nje katunare jemi bashke:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 15:58

  e di zemerrrr e di dhe se vras mendjen thjesht u be qejfin


  sa te jemi bashk ne se vrasim mendjen per njeri
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:46

  :D :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 15:53

  :D :8) ti je vertet ok me temat e mija ndersa te tjeret jo dhe aq
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 15:37

  :8) :hart:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 17:39

  shprehu me fjal njona jo me ikona

  pershtatu temes mos dil nga ajo komplet
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 17:40

  ouuu ok shef me fal


  por me te then te drejten sdi ca te shkruaj shum tek kjo teme
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 17:49

  ka fjal shume

  nese ste pelqejen thuaj jo nese te pelqejen thuaj po

  fjalori shqip ka shume fjale te bukura qe pershtaten ne cdo tem
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga lo prej 20/9/2008, 03:13

  Ore mos mi fol djalit katunari.
  temat i ka :roll:
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 20/9/2008, 09:10

  tema cka cka me pak fjale
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga MiLaN prej 20/9/2008, 17:31

  lo shkruajti:Ore mos mi fol djalit katunari.
  temat i ka :roll:

  HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

  KISSSSSSSSSSSSSS LOOO :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga stavri prej 20/9/2008, 18:17

  lo shkruajti:Ore mos mi fol djalit katunari.
  temat i ka :roll:

  katunar jam nuk e mohoj ket gje nuk behem qytetare asnjeher lal
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga lo prej 21/9/2008, 03:11

  FSHATAR JO KATUNAR

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga baba rexha prej 30/10/2008, 09:38

  katunar po i ndershum
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga Morena prej 20/3/2010, 17:03

  Ky katunari ka humbur rrugen
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 20/3/2010, 21:23

  megjithate kerkon rrugetim

  Sponsored content

  default Re: ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:38