A besoni ne zot???

  Share
  avatar
  WENDI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Vendi : Tirana City/Shqiperi
  Data e rregjistrimit : 08/07/2007

  default A besoni ne zot???

  Mesazh nga WENDI prej 18/5/2008, 14:05

  A besoni ne zot???:fal:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 14:09

  normal qe besoi ne zot dhe shume madje
  por sbesoi tek njerzit e sotem qe i sherbejm me gjasme zotit
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 18/5/2008, 14:58

  Besoi por mi ka hek te gjitha te dreitat qe kam pas ne planetin i quajtur TOKE.
  Besoi Ne ZOT por kam kundershtarin me te madh krijuasin e gjithsis . gezuar
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga dano prej 19/5/2008, 15:37

  Po besoj edhe jam mese i bindur qe Zoti egziston!

  Musafir
  Vizitor

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Musafir prej 19/5/2008, 16:15

  po besoi ne Zot pa marr parasysh cfar nacionaliteti esht per te gjith eziston nje Zot,une mendoi qe ai se nuk beson ne Zot nuk di as vet se ekziston,

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:31

  besoj dhe shume.....pavaresisht qe ne i lutemi vetem kur te kemi nevoje dhe nuk esht mir ashtu por te rinjte keshtu jane sot si ven shum rendesi fese
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga dano prej 19/5/2008, 17:10

  NjOnA shkruajti:besoj dhe shume.....pavaresisht qe ne i lutemi vetem kur te kemi nevoje dhe nuk esht mir ashtu por te rinjte keshtu jane sot si ven shum rendesi fese
  Pse ti i ve gjasme e?:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 17:11

  po yllo edhe pse se boj me vepra ne zot kam besuar gjithmone dhe do vazhdoj............
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:12

  besoiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dhe shumeeeeeeeeeeeeeeeee

  bekimi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 19/05/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga bekimi prej 19/5/2008, 20:31

  ZOTI-xh..sh-ekziston dhe nuk ka tjeter pos TIJ
  mos harroni se gjdo gje qe do te ju ndodh,ndodh me lejen e ALLAHUT te ala
  por ai qe nuk beson ia ben vetvetes kurse ne boten tjeter te pergjithsshme as qe nuk ka vend ai qe sbeson.vendi i tij do de jet vendi qe quhet XHEHNNEM

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 07:36

  Besoi
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 20/5/2008, 12:41

  bekimi shkruajti:ZOTI-xh..sh-ekziston dhe nuk ka tjeter pos TIJ
  mos harroni se gjdo gje qe do te ju ndodh,ndodh me lejen e ALLAHUT te ala
  por ai qe nuk beson ia ben vetvetes kurse ne boten tjeter te pergjithsshme as qe nuk ka vend ai qe sbeson.vendi i tij do de jet vendi qe quhet XHEHNNEM
  po mir mo po cka te shtyn me besu ne zot qe beson ne ket menyre dhe sa i sigurt je
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:13

  gjithse kush ka mendimin e vet dhe fen e vet


  dark mos harro se zoti te ka krijuar dhe ty po te mos kishte qen i ti sdo ishe ne ket bote
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 20/5/2008, 14:53

  Kjo teme nuk ka te bei se ne cfare feje beson.
  mu me ka rrit "Nena"
  UNE U KRIJOVA SI GJITH NJERZIMI.
  POR ZOTI NUK ME KRIJOI MUA AI KA KRIJU DY VET NE KET BOTE.

  SE TE BESOSH NE LIBRA QE JAN SHKRUAR NGA DORA E NJERIUT , NUK MA MERR MENJA SE BESON NE ZOT SE DIN CKA DO THOT FJALA ZOT . POR BESONI NGA PRESIONI QE JU BEIN PREDIKUESIT E FEVE .

  NJERIU PO NUK DITI GJUHEN E ZOTIT DMTH I LUTET KOT NUK I BEN EFECT .

  NORMALE CKA TE SHTYN ME BESU NE ZOT .  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga dano prej 21/5/2008, 10:51

  Dark_Angel shkruajti:Kjo teme nuk ka te bei se ne cfare feje beson.
  mu me ka rrit "Nena"
  UNE U KRIJOVA SI GJITH NJERZIMI.
  POR ZOTI NUK ME KRIJOI MUA AI KA KRIJU DY VET NE KET BOTE.

  SE TE BESOSH NE LIBRA QE JAN SHKRUAR NGA DORA E NJERIUT , NUK MA MERR MENJA SE BESON NE ZOT SE DIN CKA DO THOT FJALA ZOT . POR BESONI NGA PRESIONI QE JU BEIN PREDIKUESIT E FEVE .

  NJERIU PO NUK DITI GJUHEN E ZOTIT DMTH I LUTET KOT NUK I BEN EFECT .

  NORMALE CKA TE SHTYN ME BESU NE ZOT .  Lol kjo qe thu ti eshte gabim e di pse se ti thu qe Zoti ka kriju dy persona edhe jo ne ku e ke mesu ti qe Zoti ka kriju dy vet? Kjo eshte pyetja ime mu pergjigjgj icik po sakt amon jo ne ajer :D
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 21/5/2008, 11:43

  Nuk kam koh ta spjegoi me shum lol .
  analizoje mir se cka kam shkru dhe aty do gjesh pergjigjen e saket . :D :twisted:  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 16:42

  une besoi shume
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga dano prej 22/5/2008, 10:40

  Dark_Angel shkruajti:Nuk kam koh ta spjegoi me shum lol .
  analizoje mir se cka kam shkru dhe aty do gjesh pergjigjen e saket . :D :twisted:  Lol pse ti kujton se nuk e analizova un kshu? Pse kot ta ktheva pergjigjen un ty? Amon re amon ca je tu thon nejse ti e di por di te them qe nga ajo qe ke shkrujt ti ke ron ne kundershtim me veten tate lal se kte thu Zoti ka kriju dy njerez kte thu qe smerrem me fete edhe pyetja ime ishte ku e ke mesu ti qe Zoti ka kriju dy njerez lol? :D
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 22/5/2008, 13:17

  HI THERE
  Ne rradh te pare nuk nifemi qe te me therrasesh LOL.
  KIJ KUJDES RRADHET TE TJERA .
  KU E KAM MESU
  UNE KAM STuDJU PER "JAHOVA" PER "MARMUNS" DHE KAM periardhjen nga nje "FAMILJE" Korolike.
  kam lexu "Kuranin" shum here .
  dhe i di te gjitha lal se kush i ka shkru ato qe ju besoni ju ne te .
  .

  TI ME THUAJ MU ME PAK FJAL SI ESHT ZOTI .
  KUSH E BERI ATE .
  atehere te pergjigjem cdo pytje qe ben ti. por duhet me pas fakte . jo ti po askush ne ket bote qe ka kalu nuk din se si esht apo kush esht vetem presione u bein fmive qe 3 4 vjec jau fusin ne tru , dhe rriten me ate ide .
  "NJERIU ESHT KAFSHA ME E ZGJUAR "

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 15:41

  EDHE UNE BESOJJJJJJJJ DHE SHUMEEEE
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 16:10

  besoi shume ne zote

  por besoi ne zote dhe jo tek njerzit qe i sherbejen ati aktualisht ne per kisha dhe ne per xhami
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 22/5/2008, 16:19

  Zotin E gjen kudo , jo vetem ne Kisha e Xhamija


  fjala a beson ne Zot esht nje fjale e Madhe per njerzimin .por shumica thon besoi dhe nuk din ku te besoin , vetem te thush nje fjal besoi ne Zot , ajo esht komplet kot , te besosh ne ZOT ke fuqi natyrore qe cdo gje te shkoi ne mendje e Leviz nga vendi vetem duke e shiku :bye:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 16:21

  pse esht kot fjala besoj ne zot?


  them se te gith e thojn me zemer jo sa per sy e faqe  per mua zoti esht gjeja me e rendesishme sepse ai me ka dhuruar dy me dhuratat me cmuera ne boteeeeeeeeeee
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Dark_Angel prej 22/5/2008, 16:28

  Jo mir e din se asigja nuk bie nga qielli ,por nuk bene marrdhenje sexsuale me nje mashkull nuk lind gruja kurr .na fal per shprehjen .
  per mu te besoin ku te doin vet njerzit se une nuk ndal njeri po thejsht dhash disa mendime , :bye:
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga dano prej 22/5/2008, 18:19

  Dark_Angel shkruajti:HI THERE
  Ne rradh te pare nuk nifemi qe te me therrasesh LOL.
  KIJ KUJDES RRADHET TE TJERA .
  KU E KAM MESU
  UNE KAM STuDJU PER "JAHOVA" PER "MARMUNS" DHE KAM periardhjen nga nje "FAMILJE" Korolike.
  kam lexu "Kuranin" shum here .
  dhe i di te gjitha lal se kush i ka shkru ato qe ju besoni ju ne te .
  .

  TI ME THUAJ MU ME PAK FJAL SI ESHT ZOTI .
  KUSH E BERI ATE .
  atehere te pergjigjem cdo pytje qe ben ti. por duhet me pas fakte . jo ti po askush ne ket bote qe ka kalu nuk din se si esht apo kush esht vetem presione u bein fmive qe 3 4 vjec jau fusin ne tru , dhe rriten me ate ide .
  "NJERIU ESHT KAFSHA ME E ZGJUAR "

  Hi ne radhe te pare e pranon ti qe je kafshe ? se une per vete gjall ne bote nuk e pranoj ok? ti po ta pranosh mbahe per vete :D e dyta na dole prap qe ket punen e dy njerezve te pare e paske mesu ne fe dmth ti bie ne kundershtim me veten tate se ca me lart the qe Zoti ka kriju dy njerez dmth dy te paret fare por un nuk besoj ne fe edhe nuk degjoj ato qe thone fete prap ti gabove :D edhe nje pyetje kisha un per ty ca domethon "Korolike" ? Se nuk e kam degjuar asnjehere me pare :D edhe e treta Pse po te thash "LOL" ca ka? Edhe e katerta e fundit Me the "Ki kujdes heret e tjera se nuk njifemi"Ca osht kjo kercenim?

  Sponsored content

  default Re: A besoni ne zot???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:47