Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 18/5/2008, 21:09

  Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:16

  :silent:

  vallai kohet e fundit une jam bo me llafazani ktu

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Musafir prej 19/5/2008, 16:17

  hahahahaha ndoshta se me i rregullt ke qen ne forum me shkrime

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:29

  esht mi gurbetqare esht stavri:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:31

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja u shpreh njona ktu

  dikur ka qene njona me llafazane
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:32

  hahahahhahhahaahha edhe un me ty mo
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:33

  a harrova une qe jena bashk ne dy

  rrofshim ne llafazanat ateher sepse po su bom cik llafazan ska lezet forumi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:34

  waaaaaa e harrova thot ky:@


  edi qe mke harruar por te pakten mos e shpreh:P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:44

  mosssssssssssssssssss moj llafazaneeeeeeeeeeee sepse nuk e kisha per ty ate gje dmth sikur te kam harruar

  une harroj ujin qe pi dhe tty jo
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 19/5/2008, 16:45

  Stavri them dhe une qe eshte me llafazani :ups:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:46

  ok stavriii kot thashe:)

  ka qen dhe ajo triniti por tani po na bon si e urte :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:08

  ndryshoin robt lale rriten ne moshe qe kshu gjasme behen te urt por jo se jane

  ose me sakt su pelqen me te jene ata qe ishin

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 07:45

  :ups: Stavri mendoj se o bo llafazon ket kohet e fundit
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 20/5/2008, 09:21

  Dmth ti Stavri s'je rrit akoma ??? Meqe ke mbet llafazan :x
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:23

  ca ke mi ti me stavrin?apo do met then dhe ty llafazone eeeeeeeee?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 16:13

  ecccccccccccc atyyyyyyyyyyyyy mbajkam ende vendin e pare per llafazan une ktu

  jam kampion deri tani

  morena ti mire qe e solle koken iher dhe ke qene ti dikur llafazane dhe une nga ajo qe ti iki sdesha te ta lija vendin bosh

  o kisso nese na jep ndonje ndihem ti dhe rritemi ne
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 18:05

  hahahhaahahah kissss ylll se bejm shaka
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 18:27

  njona mos fol ne mer te gjithve te lutem

  sepse shakaja eshte gjysma e vertetes

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 23:16

  une mendoj se deri tani nuk ka as nje llafazan dhe uroj te mos ket te tidhe

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 09:17

  stavri shkruajti:ecccccccccccc atyyyyyyyyyyyyy mbajkam ende vendin e pare per llafazan une ktu

  jam kampion deri tani

  morena ti mire qe e solle koken iher dhe ke qene ti dikur llafazane dhe une nga ajo qe ti iki sdesha te ta lija vendin bosh

  o kisso nese na jep ndonje ndihem ti dhe rritemi ne
  :afro: tani ma lero venin se erdha vet
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 17:14

  ok morena ktu e ke vendin madje mese te lire se dikur
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 17:41

  ja dhe nje llafazone doli :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 17:49

  shyqyr se ngela une ne vend te pare ishalla spostohem pak
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 18:47

  ti ze vendin e cunave ajo te gocave hahahhaahh


  :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 18:57

  jam dakortttttttt

  por do kisha deshire qe te shtoheshin dhe disa llafazan te tjer se do kishte me kenaqesi forumi

  Sponsored content

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:15