Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Share
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 2/3/2009, 18:10

  :x ti
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/3/2009, 18:11

  tiiiiiiiiiiiiiii :rraf:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 2/3/2009, 18:12

  pl Ti dhe pike
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 2/3/2009, 19:29

  une

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 3/3/2009, 12:22

  Morena
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 3/3/2009, 12:36

  :x Alex ti

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 3/3/2009, 13:02

  Jo ti Morerna :x
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga tara prej 3/3/2009, 13:14

  SHOKE DHE SHOQE PSE GRINDEMI DUKE THENE UNE TI AI AJO.
  UNE MENDOJ TA BEJME ME VOTA ME NJE AFAT KOHOR QE DO TA VENDOSIM.ME PAS QE TE GJITHE JAPIN MENDIMIN E TYRE DHE AI OSE AJO QE KA NUMER ME TE MADH VOTASH AI SHPALLET LLAFAZANI/A I/E KETIJ FORUMI.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 3/3/2009, 13:25

  se di
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/3/2009, 14:54

  hmm ai qe komenton me shume ne forum
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 3/3/2009, 15:34

  Blerta ti ;D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 3/3/2009, 17:34

  ne
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga tara prej 8/3/2009, 15:23

  beni si te doni une dhashe nje mendim.tani jam e qete. :roll: :ton:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 8/3/2009, 18:58

  :tes:
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga tara prej 9/3/2009, 13:26

  :tes:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/3/2009, 16:51

  :tes:
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga tara prej 9/3/2009, 19:05

  :tes:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/3/2009, 10:19

  :tes:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 10/3/2009, 14:33

  MORENA
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 10/3/2009, 17:52

  Une me keni gje ju :x
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 10/3/2009, 20:08

  po po morena me knaq kur poston ajo
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/3/2009, 10:44

  booo se di
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Klea prej 11/3/2009, 10:49

  se di se nuk i njoh mir asnje blerten e njoh nga ana e nje forumi rrespekte motra
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/3/2009, 12:19

  kush je ti moj dreqqqq?? :affraid:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 11/3/2009, 14:56

  po un dhe morena hahaha

  Sponsored content

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:17