Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Share
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 20/4/2009, 10:37

  ta mar vesh krejt shqiprija dhe kosova se ne jem mate mirit hahahahahaha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2009, 10:58

  Morena eshte ma llafazania dhe nuk ia kalon kush . :x
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/4/2009, 11:54

  ashtu them dhe une :ino:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 20/4/2009, 16:06

  dashurija asht diqka qka te jap fuqi dhe vullnet perte jetu

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/4/2009, 15:41

  ke ngatruar tem ti zotri skifter
  ketu nuk eshte tema té" flitet per dashuri por (kush eshte mé llafazan kjo eshte tema)!!!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 23/4/2009, 09:36

  flm alex per vrejte
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/4/2009, 17:35

  skifter ti ke dal tani Laughing
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 24/4/2009, 06:08

  Skifteri eshte llafazani :syze:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 24/4/2009, 10:01

  flm morena po nuk jom un
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 09:09

  llafazan jane ata qe kan postime shume,ne jemi ende te urter
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/6/2009, 13:12

  asnje deri tani jan urtu te gjith
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 13:17

  une
  postoni ju pastaj
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/6/2009, 06:05

  ``Blerta`` shkruajti:asnje deri tani jan urtu te gjith

  mos fol me shum se mos po e prish tani ;D :8)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/6/2009, 08:43

  llafazana ka shume,por siduket kane shkuar ne pushime
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Klea prej 17/6/2009, 15:07

  uffffffffff ka shume sidomos disa qe meren me thashetheme koti edhe nuk e di se cfar fitoin
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/6/2009, 21:55

  po,por kane shkuar ne pushime
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 18/6/2009, 06:06

  ai qe esht mesuar te mos pushoi se foluri ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:39

  Ai/ajo
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/6/2009, 06:58

  ka disa sic e shoh
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 10:45

  vetem mos mendo per mua
  ka,llafazana ka dhe ka pasur gjithnje
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 31/8/2009, 19:47

  un sedi se ende spo i njoh
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Klea prej 31/8/2009, 20:01

  se di vallai smundem ti ve gisht asnjei se nuk i njoh
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/9/2009, 08:12

  tani jan bo te gjith te urt

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 3/9/2009, 08:17

  Blerta Blerta 🇳🇴
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Klea prej 3/9/2009, 14:28

  nuk ve gisht asnjei si njoh e sme njohin edhe pse disa flasin kot pa njohur e pa takuar personat

  Sponsored content

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:17