Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 20:20

  yyyyyyyyyyy me doli emri mu pupupu me mire syni thon se sa emri :D :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:40

  hahahhaha kisss mi se ka lezet kur je nje cik llafazone :D :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:42

  une per vete do vazhdoi te jeme dhe nuk terhiqem

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 06:26

  njona ene ti me dukesh se i cik fare mo :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 06:27

  stavri shkruajti:une per vete do vazhdoi te jeme dhe nuk terhiqem
  po po ti vazhdo se je kryetari hahahahahahaah :D :D :baci:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 16:30

  une jam kryetari lale por po te jap lajmin e fundit

  ti je bere zevendes kryetarja
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 18:57

  te gjith :x

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:00

  :D u shtu edhe nji tjeter
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:02

  :cig a pe nez nje cinare bre,,ene sjam llafazane une o goce,, Embarassed
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:03

  hajdeni pra njerzzzzzzzzzz se na munguatttttttt

  shtohuni mer llafazana ne forum sepse ska lezet forumi pa cik llafe

  dhe me vone nxjerrim rezultatin se kush eshte me llafazani ktu

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:04

  T_3nt shkruajti::cig a pe nez nje cinare bre,,ene sjam llafazane une o goce,, Embarassed
  :cig flm aha ket nuk e dim do e vertetojm me kalimin e kohes :x
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:05

  morena shkruajti:
  T_3nt shkruajti::cig a pe nez nje cinare bre,,ene sjam llafazane une o goce,, Embarassed
  :cig flm aha ket nuk e dim do e vertetojm me kalimin e kohes :x

  hahahaha shyqyr qe se di sa llafazane jam,,ne dy forume gjendem por me shum se une ska kuhs postime,,ktu do rrih rehat vetem do lexoj:happ:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:07

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa T_3nt ne duam llafazane sduam spektatore

  dhe sidomos ti qe je nje forumist pak e thinjur
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:08

  stavri shkruajti:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa T_3nt ne duam llafazane sduam spektatore

  dhe sidomos ti qe je nje forumist pak e thinjur

  ku po mi shef thinjat ti mu bre,,sa i ngjyva floket thash te vij si goc e re ktu ncncnc:rraf:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:09

  T_3nt shkruajti:
  stavri shkruajti:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa T_3nt ne duam llafazane sduam spektatore

  dhe sidomos ti qe je nje forumist pak e thinjur

  ku po mi shef thinjat ti mu bre,,sa i ngjyva floket thash te vij si goc e re ktu ncncnc:rraf:
  hahahahahahaahahahaha sa kom qesh rrofsh ca ngjyre bon me dit hahahahahaahahaha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:11

  T_3nt ti mire qe the i kam lyer por problemi yt me goce eshte se nje fije me nje vend te keq sepse ishte shume e gjate i kishe harru pa lyer qe kshu una ta pash thinjen
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:12

  morena shkruajti:
  T_3nt shkruajti:
  stavri shkruajti:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa T_3nt ne duam llafazane sduam spektatore

  dhe sidomos ti qe je nje forumist pak e thinjur

  ku po mi shef thinjat ti mu bre,,sa i ngjyva floket thash te vij si goc e re ktu ncncnc:rraf:
  hahahahahahaahahahaha sa kom qesh rrofsh ca ngjyre bon me dit hahahahahaahahaha

  hahaha nje ngjyr me sa per ta ly ket lesh te thinjur:cig po robi smundet me ly gja ktu se te nxjerrin gjonat sheshit
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:13

  stavri shkruajti:T_3nt ti mire qe the i kam lyer por problemi yt me goce eshte se nje fije me nje vend te keq sepse ishte shume e gjate i kishe harru pa lyer qe kshu una ta pash thinjen

  epo se kma heq qysh nga viti i ri kshuqe esht rrit i shkreti:cig

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:13

  hahahahahahah u perzin lesh ketu :qesh:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:15

  ja e shef qe une ta pashhhhhhhhhhhhh:dmth cinaren?
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:17

  haha kjo se di se leshin une e kam thenje ditore :) shyqyr qe gjeta nje qe beka muhabet l*** ktu,,

  ore stavri pse mdukesh i njoftun bre

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:18

  muhabet l*** mo thuje ke turp e di qe e ke ditor hahahahahahahahah :cig
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 22/5/2008, 19:19

  morena shkruajti:muhabet l*** mo thuje ke turp e di qe e ke ditor hahahahahahahahah :cig

  e ku e di ti bre se e kam ditore ate muhabetin po menoj de,,,ene pse dalka ktu *** bie fjala ke l*** flokeve:cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:20

  e po sepse dhe ti si e njofur me dukesh ku rri me fytyr ti???

  pse mi lale kishe ngelkeq per l.... ti me sepse ti the sa e leva..mashtrusja qenka qerose spo e percaktoi vendin :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 19:22

  T_3nt shkruajti:
  morena shkruajti:muhabet l*** mo thuje ke turp e di qe e ke ditor hahahahahahahahah :cig

  e ku e di ti bre se e kam ditore ate muhabetin po menoj de,,,ene pse dalka ktu *** bie fjala ke l*** flokeve:cig
  e pra ate thash edhe une per floket .E di se kom i shok nga kosova ai e ka qef ate fjale hahahahahahahah dmth leshin

  Sponsored content

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:10