Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 31/5/2008, 10:11

  Mire se na erdhe ti lart, do zdo do behesh llafazon ketu :D :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 31/5/2008, 12:25

  une mendoj se jemi te gjith nga pak
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 31/5/2008, 15:36

  euuuuuuuuuuuu sa ka ktu mer qe jane

  une per vete vec cik jom jo shume :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2008, 18:07

  po pse ziheni o njerez rruga me e thjeshte eshte nr i replikave...
  po a ka me llafazan se kinezi ketu :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 18:09

  Jo mi jo Stavri ja mer te kthesa o bo hallau na rujt :D :D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 29/8/2008, 21:22

  morena ta kalo ncncn :cig

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 30/8/2008, 09:25

  pupupu erdhe mi kryeterja o kjo lart :D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 31/8/2008, 07:05

  qyqeee si te akuzojn kot,,ku ke faktet mo ? mos me ben te sjell faktet nga ana tjeter ti mo cuc qe ne tgjitha temat emri jot shifet :lule:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 31/8/2008, 10:48

  shpirti dhe ti je llafazane por andej nga ai vendi tjeter jo ktu

  sma ha mendja se ka me llafazan te ky chat sepse asnjoni shyn per vec dy tre vetave
  iku koha e llafazanve ktu spara e preferoin me ket vend

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 31/8/2008, 19:03

  ueeeeeeeee she she ky Stavri so hic vallaj :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2008, 15:52

  se di dhe as qe do pyes per ket gje
  vec nese quaj veten llafazan sepse te tjer sma ha mendja ka ktu si dikur qe kishte me shumic

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 4/9/2008, 18:43

  une jom nuk e mehoj :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2008, 18:48

  hheh mos genje kur ke muaj pa hy ktuuuuuuuuuuu
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 16/9/2008, 11:11

  me llafazan por jo per keq ama stavri sta perton fare nuk te le me be
  shaka fare me duket si polic dhe cudi se nuk ka qen keshtu para 2 vitesh
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Qejfliu prej 16/9/2008, 13:36

  Ani de mos u zini ja camarrokja eshte llafazanja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 16/9/2008, 17:24

  camarokja me vjen keq qe po thua une ste le te flasesh dhe te besh shaka
  une te kam then vec kaq kujdes me fjalet sepse ne nje tem kishe ofendur prandaj..... ti shaka te besh sa te duash me ke te duash.


  me llafazan mund ta percaktoi tashme sepse ka pas shume heshtje kohet e fundit
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 5/12/2008, 17:00

  po ketu shum fshtir asht me vlersu se pak po bojm llaf e buhabet ne
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/12/2008, 09:11

  mir e ke skifter s'esht si me pare

  ato llafazanet qe kan qen spo duken me Shocked
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/12/2008, 19:16

  Ai qė ia ka rendin!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga skifter prej 6/12/2008, 22:31

  pom duket un a
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga tara prej 2/3/2009, 13:12

  dikushi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/3/2009, 16:01

  he mi kush esht ai ????:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga stavri prej 2/3/2009, 17:26

  vallai ne dy jena blerta tashme sepse vec ne dy flasim asnjeri tjeter
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Morena prej 2/3/2009, 18:03

  Se di :tes:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/3/2009, 18:10

  ti :D

  Sponsored content

  default Re: Kush mendoni se eshte me "llafazan" ne forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:21