Kurs per meshkujt

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  lexo Kurs per meshkujt

  Mesazh nga triniti prej 27/5/2008, 11:49

  Kurs formimi per meshkujt...

  TEMA E KURSIT: te behen inteligjent aq sa nje grua (me pak fjale te behen perfekt :D:D:D )
  OBIEKTIVI PEDAGOGJIK: kurs formimi qe u lejon meshkujve te zhvillojne ate pjese te trurit te ciles u injjorojne edhe egzistencen
  PROGRAMI I KURSIT: 4 module nder te cilet nje eshte i detyrueshem

  MODULI 1 : KURS BASE I DETYRUESHEM:
  1.Te mesojne te jetojne pa mamane ( 2000 ore )
  2.Gruaja ime NUK ESHTE MAMAJA IME ( 350 ore )
  3.Te kuptojne qe futbolli nuk eshte tjeter vec nje sport ( 500 ore )

  MODULI 2 : JETE NE CIFT:
  1.Te kesh femije pa u bere xheloz ( 50 ore )
  2.Ti japesh fund traplleqeve qe thua kur gruaja fton miq ne shtepi ( 500 ore )
  3.Te fitosh sindromen e telekomandes (550 ore )
  4.Mos te besh cicin jashte wc ( 100 ore, + ushtrime praktike me video )
  5.Te arrish ta kenaqesh femren para se te filloj te bej gjoja ( 1500 ore )
  6.Si te arrish deri tek koshi i rrobave te palara pa humbur rruges ( 500 ore )
  7.Si ti mbijetosh nje ftohjeje pa agonizuar ( 300 ore )

  MODULI 3 : KOHA E LIRE:
  1.Te hekurosesh ne dy fasa ( nje kemishe ne me pak se dy ore, ushtrime praktike )
  2.Te tresesh pa pjerdhur kur lan pjatat ( ushtrime praktike )

  MODULI 4 : KURS GATIMI:
  1.Niveli I ( fillestaret ): obiektet elektrike : ON = NDEZUR - OFF = FIKUR
  2.Niveli II ( i avanzuar ) : supa e pare gjysem e gatshme pa diegur tenxhren
  3.Ushtrime praktike: te ziesh ujin para se te hedhesh makaronat
  Gjithashtu jane parashikur edhe tema speciale per thellimin e lendes; per shkak te kompleksitetit dhe veshtirese per te kuptuar temat, kurset do kene nje maksimum prej 8 te regjistuar.

  TEMA 1: hekuri per hekurosje; nga lavatricja ne dollap: nje proces misterioz

  TEMA 2: ti edhe elektriciteti: fitim ekonomik nese therret nje teknik te afte ( edhe per problemet me banale )

  TEMA 3: zbulimi i fundit shkencor: te gatuash dhe te derdhesh pleherat nuk shkakton impotence ( praktike ne laborator )

  TEMA 4: asrsyet pse nuk eshte krim te dhurosh lule edhe pse tashme ajo eshte gruaja juaj

  TEMA 5: misteri i letres higjenike: " letra higjenike nuk materializohet vete ne vendin e duhur " ( ushtrime praktike )

  TEMA 6: si ta ulesh kapukun e wc hap pas hapi: telekonference direkte me universitetin e Harward

  TEMA 7: perse nuk eshte e nevojshme te shkundesh carcafin pasi ke nxjerre gazra vdekjeprures :D (pordha me pak fjale :D:D:D )

  TEMA 8: meshkujt qe i japin makines mund te kerkojne informacione kur humbin rruges: as kjo nuk shkakton impotence ( deshmi )

  TEMA 9: lavatricja: ky obiekt i panjohur ne shtepi

  TEMA 10: a eshte e mundur te urinosh pa e sperkatur te gjithe wc??? ( praktike ne grup )

  TEMA 11: ndryshime thelbesore midis koshit te rrobave te palara dhe dyshemese: ( ushtrime ne laborator )

  TEMA 12: mashkulli ne vendin e pasagjerit: a eshte gjenetikisht e mundur mos flasesh dhe mos nervozohesh nderkohe qe ajo parkon???

  TEMA 13: tasi i mengjesit: teletrasportohet vete deri tek lavamani??? ( ushtrime direkte ne laborator )

  TEMA 14: komunikim extrasensorial: ne menyre qe kur kerkoni corapet dhe ju thone ne sirtar mos te pyesini: ne cilin???


  :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga stavri prej 27/5/2008, 12:14

  bravoooooooooooo trinitiiiiiiiiiii

  meshkuj nje keshill nga une merreni si te doni

  nese filloni kete kurs me mire behuni operacion plastik se sa te merreni me kto module

  sepse ky kurs eshte me dinakrin e nje femre qe nje mashkull ta coj ne shtepiak dhe ajo te jet te buxhaku dhe jo te jete burri ai

  nese e ndiqni kete kurs e keni ngren sa krahu

  ose nisen nese sndejeheni meshkuj nese ndjeheni mose filloni

  triniti une per vete se filloi kete kurs sepse vallai sma ka qefin qe te me behet komandantja ime gruja
  kur te vdes une ateher po sa te jeme gjall asnjeher

  doni me na bo kurs ju qe te jeni te lira eeeeeeee te bridhni per kafene dhe ne te rrijem duke ju gatu ju dhe tu lajem dhe teshat dhe tu hekurosim rrobat

  meshkuj mos e filloni se e keni te futur nga mbrapa :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga triniti prej 27/5/2008, 15:59

  hahahahaah stavri yyyyyyyyyy sa paske shkrujt :D:D:D

  tashi me sa lexova nga replika jote e stergjate :D:D:D kuptova se ti nuk e ke kuptuar akoma qellimin e kursit :D:D:D

  QELLIMI PEDAGOGJIK : ZHIVILLIMIN E ASAJ PJESE TE TRURIT TE CILES JU I INJORONI EKZISTENCEN....

  kjo dmth stavri qe edhe ti ja injoro ekzistencen, dmth nuk e di qe ke edhe kete pjese ne tru, ( ajo qe i ben meshkujt disi me inteligjent dmth :x ) dhe ndaj flet keshtu... ☀
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga stavri prej 27/5/2008, 16:03

  moj goc se dua fare ate kurs une vallai

  se po i filluam punet me kurse i bje qe ju femrat te keni nje axhend mbushur plot me libra ne dore vec tu u marr me kurse
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga kiss_today prej 27/5/2008, 17:46

  Hahahahahahahahahahahaahaha Motra moj sa e madhe qe je .Te puc shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga stavri prej 27/5/2008, 20:00

  me fal ta puth dhe une pak motren tate(gjasme larg qoft o zot)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga triniti prej 28/5/2008, 13:59

  motraaaaaaaaaa te puc shume shume edhe une :D:D:D

  P.S: stavri pse larg qofte mo, ca kam une zgjeben
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga stavri prej 28/5/2008, 16:14

  jo me goc e thash ashtu ne pergjithesi sepse sdoja te perzija buzet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/5/2008, 16:25

  jo moj kėto kurse i kam kryar kaherė,tani mė vjen vėshtirė tė kthehem prapa
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga stavri prej 28/5/2008, 16:30

  e po mbushi mendjen triniti moj shabano se ajo thot se ne meshkujt jemi te gjith per kurse e ngaterro ajo :D

  Sponsored content

  lexo Re: Kurs per meshkujt

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:14