>>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Share

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 17/6/2008, 07:56

  me beri pershtypje edhe jam shum e lumtur se e gjeta realitetin :ne qef:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/6/2008, 09:53

  asgje more aman


  gorbetqare jam e lumtur per ty :8)

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 17/6/2008, 13:14

  NjOnA shkruajti:asgje more aman


  gorbetqare jam e lumtur per ty :8)

  shum flm yll i motres :8) :lule: :lov:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2008, 16:01

  me beri pershtypje shume Naki, phfffffffff
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MiLaN prej 17/6/2008, 17:21

  hahahhahahahhahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahahhahahaa kush ???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 17/6/2008, 17:22

  rikethimi i normalitetit te forumi

  ja kshu ka lezet se na bete te ky forum sikur ishim ne dite zi

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 18/6/2008, 06:21

  Asgjo
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 18/6/2008, 17:39

  dhe mu asgje pervec rripit qe ka kjo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MiLaN prej 18/6/2008, 20:40

  dikush... po filloja te krijoja aq shume respekt... po me ka zhgenjy totalisht... nje me pak...
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/6/2008, 20:56

  se ke me emra mo apo sekret


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/6/2008, 21:04

  po kam pershtypje te mira te disa postime ketu
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MiLaN prej 18/6/2008, 21:29

  **GISHTEZA** shkruajti:se ke me emra mo apo sekret

  ska sekrete lal... po eshte muhabet personal mes meje dhe personit ne fjale

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 19/6/2008, 17:31

  Shum gjera Shocked
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 19/6/2008, 17:32

  disa fjal qe me tha nje shoqa ime qe nje ish shoku im ja kishte cu asaj per mu me e-mail dhe ajo te mi thoshte mu

  hehehehe sa mu bo qefi se eshte tu i ik truni atij robit :D

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 19/6/2008, 17:35

  Vapa shum boni ketu ne Tiron :vape:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 19/6/2008, 17:36

  vallai ke te drejt

  me bone pershtypje djereset e kesaj mirandes qe mi conka si me kusi
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga akili prej 19/6/2008, 17:38

  sjellja jote miranda te jep nje :8) dhe ti hic
  je e para qe me refuzon
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/6/2008, 19:03

  asgje
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 20/6/2008, 13:59

  ku di une i shkreti se cme beri pershtypje sot
  jom trullos cik nga vapa me ka hum kujtesa :D

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 20/6/2008, 14:13

  asgje vetem e zhgenjyer deri ne maksimumin e fundit

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 20/6/2008, 14:15

  menyra qe kjo lart se ka kuptu qe jeta ka zhgenjime te shumta dhe duhet te mesohemi dhe jo te merzitemi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MiLaN prej 22/6/2008, 22:31

  tre vete me kan thene qe jam shendosh Sad
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MONDI prej 22/6/2008, 23:11

  vapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se na mbyti
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga alinos prej 23/6/2008, 08:23

  duket se je pa rroba

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 16:32

  MONDI shkruajti:vapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se na mbyti
  po hiqi ene ato se je vesh trash :qesh:

  Sponsored content

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:26