>>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Share

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 5/6/2008, 14:52

  lagja e Njones mi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/6/2008, 14:53

  hmmmm cila praaaaa ore qafthym?

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 5/6/2008, 14:54

  jo se vjen ti me gjen aty :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/6/2008, 14:56

  ouuuuuu prit mer se e gjej vet une

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 5/6/2008, 14:57

  gezuar aty jemi na u bashko
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/6/2008, 15:04

  hmmmm se gjeta dot :twisted: :twisted:

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 5/6/2008, 16:22

  me i mbyll syt mos me shiku dhe me i mbyll veshet mos me ndegju :happ:

  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Dark_Angel prej 5/6/2008, 16:28

  nje lajm nag NASA
  I PA PRITUR

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 5/6/2008, 17:30

  Asgje per momentin :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 5/6/2008, 17:34

  rikethimi i disa dhe shkrimet e disa te humburve
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2008, 23:23

  sot pershtypje ???
  vellai ketu ne forum nje gje me beri pershtypje

  eshte vall e mundur qe ka njerez qe jo vetem nuk din te shkruajne po nuk jane ne afte as te mendojne dicka qe te ket kuptim e te formojne nje fjali me fjale qe kan lidhje me njera tjetren???

  gjithsesi vallai qenka e mundur se sapo e lexova nje shkrim te till, dmth krejt pa lidhje :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga MiLaN prej 6/6/2008, 05:07

  nje person ketu

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 6/6/2008, 05:31

  O mjes hala kur te vi jua them :zyze:

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Musafir prej 6/6/2008, 12:43

  diqka cfar me tha schatzi sot ne tel :lov: :ne qef:


  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 6/6/2008, 16:00

  Disa shkrime :cig te nje forum gezuar
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 6/6/2008, 17:15

  asgjo

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 6/6/2008, 17:32

  c'far ka ky lart si i merzit me duket
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 6/6/2008, 17:32

  eshte cik o ti siper eshte vallai dhe cik si shume madje

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 7/6/2008, 10:50

  :lule: keto qe mora qe ne pik te mjesit :D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 8/6/2008, 12:58

  shiu qe ra pa pritur

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 8/6/2008, 14:10

  :D nuk e them e kom sekret
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 8/6/2008, 14:20

  asgjo
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/6/2008, 22:09

  dielli i fort qe ishte sot :D

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Vizitor prej 9/6/2008, 12:49

  shiuuuuuuuuu yyyyyyyyyyyyyyy as ne dimer ska ra keshu :ups:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga stavri prej 9/6/2008, 17:14

  asgjo

  Sponsored content

  ?? Re: >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:39