Puthje me sy mbyllur

  Share
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Erisel prej 2/6/2008, 16:16

  Pėrse shumica e njerėzve i mbyllin sytė kur puthen?
  Ju mendoni se shijohet mė shumė puthja me sy mbyllur, apo imagjinoni diēka tjetėr ndėrsa puthni partneren/in ?
  Po tė doni tregoni ketu eksperiencat tuaja Embarassed
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 2/6/2008, 16:33

  une i mbyll sepse kame turp :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 2/6/2008, 16:39

  :D po ti ke turp shum

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Musafir prej 2/6/2008, 16:51

  hahahaha mir e ke Morena se shum turp me duket ka vlla Stavri :D

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 2/6/2008, 18:15

  kame moj morena si skam
  ja sikur te puthja ty une do i mbyllja syt vec nga turpi

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 2/6/2008, 19:40

  :D Mu hehehe :8) shif hap i ke
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga akili prej 2/6/2008, 19:44

  shiko une nuk jame mesuar te puthe me sy m,byllur se gaboje ne shinjester po per ty do ta bej m,orena

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 2/6/2008, 19:45

  :D :D :D hec se te mesoj une hahahahahahah
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga akili prej 2/6/2008, 19:46

  te te falemiders po e di rugen vet
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 2/6/2008, 20:00

  morena shkruajti::D Mu hehehe :8) shif hap i ke

  ma bone me hile me kape ne befasi por dhe ti syt hap i mbajke

  ene ky o perqafim jo puthje

  ja kush o puthje :puc:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 2/6/2008, 20:01

  hahahahahahha :puc: :puc: se dia ket stil Laughing Laughing
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 2/6/2008, 20:02

  ja pra shife ky o stil me sy mbyll

  he te shijoj??

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2008, 09:38

  ncuq se nuk ishte per verteti :D :D :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2008, 09:43

  kurr skam puthe sy hapur valla

  posa u mundosha ti hapi, u mbyllshin vet

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2008, 09:45

  She she ma thu troc :rraf: ke ke puth tjetre pervec meje fol se te ndava ?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2008, 09:48

  o jo moj por per ty e pata

  a ste kujtohet puthja e fundit
  sa i hapja syte ata vet u mbylleshin

  tkam xhan moj synushja ime
  mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ne buzen e poshtme :8)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/6/2008, 12:41

  mbyllen syte ngaqe shijon me shum e ndjen me afer si puthje

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 16:18

  Lumsi ju re as me sy mull as me hap nuk puthem une dmth nuk kom kush te me puthi Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2008, 20:53

  nuk e kam idene me te vogel pse puthet me sy te mbyllur, ndoshta ngaqe merret si recete, jemi mesuar me ate formulen magjike neper filma e neper parralla...

  personalisht puth me sy hapur, me pelqen te shoh ate qe po puth

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 21:01

  as un nuk du sy mbyllur se kam frike se puth tjetren ai :)
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Erisel prej 9/6/2008, 07:55

  Natyrisht Triniti. Duhet te jete shume eksituese te besh te kunderten e shumices, pra te puthesh me sy hapur.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 9/6/2008, 17:36

  dhe une me sy hapur puth.....kuptohet kur jam ke shpia e komshijes sepse kame hall se hapet dera dhe me kapin mat
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga MiLaN prej 9/6/2008, 18:19

  vallaj orti me u tregu i sinqerte nuk ka shume rendesi me dy hap a me sy myll... i gjo me rri djret perpjete kur puthem :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga stavri prej 9/6/2008, 20:42

  mos ai qenke zene kaps
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga triniti prej 9/6/2008, 21:16

  erisel mendoj se cdo puthje e ka nje doze eksitimi nen te , qofte me sy hapur a qofte me sy mbyllur, ndryshe nuk do puthnim apo jo :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Puthje me sy mbyllur

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:19