Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga stavri prej 20/6/2008, 13:54

  rutin
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga alinos prej 20/6/2008, 20:28

  ore kjo tema eshte nje fjale te mire te keqe per dike
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/6/2008, 20:37

  ti thuaj nje fjal ca te duash

  dmth fjal te keqe ose te mire :)


  kisssss


  Edituar pėr herė tė fundit nga NjOnA nė 21/6/2008, 08:09, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga MiLaN prej 20/6/2008, 20:45

  per ke ky kissi ?

  eliminim

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Musafir prej 21/6/2008, 08:58

  kurr nuk te largoi nga zemra edhe pse ndonjeher hidherohem ne ty ..... :lov: :baci:

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga stavri prej 21/6/2008, 14:49

  e mire kjo lart
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga MiLaN prej 21/6/2008, 19:17

  gurbetqarja shkruajti:
  kurr nuk te largoi nga zemra edhe pse ndonjeher hidherohem ne ty ..... :lov: :baci:


  tham nje fjal e jo nje fjali

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2008, 22:56

  he mo mos u hiq si shum e dashur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  gurbetqareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Vizitor prej 22/6/2008, 07:31

  i mire :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Vizitor prej 22/6/2008, 10:07

  E MIR SI :hart: :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2008, 14:01

  burr zotni ky
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 20:47

  sdi hic

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2008, 22:16

  forums te mir e'te zotetttttttttt yyyyyyyyy
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/6/2008, 10:30

  jeni te mire disa ne vecanti :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Vizitor prej 27/6/2008, 16:20

  Per ket lart me kishte mar malli :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2008, 16:56

  zonj goc kjo gruja nalt :D
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga sy zeza prej 9/12/2008, 06:29

  Liri je nje mbreteresh yll :8)
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Erėza prej 9/12/2008, 07:44

  :8)
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Klea prej 11/3/2009, 18:19

  hmmmmmmmm cfar te them kete lart e njoh tek nje forum tjeter po tani se shoh mo me duket se i kan dalur me shum fytyra atje ku isha une edhe ku ishte ky rrespekte lali e kam per stavrin
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 17:58

  nuk kam vrejte sepse sme njohin edhe si njoh me kalimin e kohes besoi ti njoh
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/4/2009, 18:02

  te mir ndoshta them por te keqe sme ben zemra te them per kend  P.S stavrin e kam xhan :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 18:28

  une te keqija kam shume per te then dhe zemra ma ben mjaft mire por nuk dua te lodh gishtat kot me kot se eshte ulje per mua.

  te mire them direkt dhe pa pertes fare

  blertaaaaa dhe une te kam xhan ty shume se je yll bote kisssssssssss
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2009, 11:52

  flm  un spo di tani cte them.............her tjeter :syze:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/5/2009, 19:20

  blerta eshte e bukur,dhe punetore e shquar
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga skifter prej 29/5/2009, 20:14

  blerta asht serioze

  Sponsored content

  default Re: Nje fjale te mire ose te keqe per dike

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:31