vidio you tube

  Share
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default vidio you tube

  Mesazh nga alinos prej 14/7/2008, 20:14

  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga alinos prej 25/7/2008, 21:08


  mos luaj me macen
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default "Doktori i ēmendur" (VIDEO)

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 7/8/2008, 20:36

  Nuk do tė jua pėrshkruajmė shumė kėtė video qė nė fakt pėrbėn njė
  kamerė tė fshehtė. Nga ju kėrkojmė vetėm tė vlerėsoni reagimet e
  pacienteve dhe ēmenduritė e kėtij
  doktori.
  Kamera e fshehte


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 7/8/2008, 20:39

  Sigurisht keni qenė dėshmitarė tė thyerjes ‘’karate’’ sė pllakave tė
  porcelanit me dorė, me kokė, kėmbė etj, por kjo do tė jetė hera e parė
  qė ju do tė shikoni se si thyhen pllakat me
  ‘’gjinj’’. Plus keni edhe pak shalqinj pėr tė shijuar i cili ėshtė thye
  po ashtu me gjinj.
  shih vidion  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  albrelax
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Mosha : 33
  Vendi : ancona/itali
  Data e rregjistrimit : 07/09/2008

  default Rio - shine on

  Mesazh nga albrelax prej 8/9/2008, 08:56

  JA dhe kenga qe beri bumin ne diskotekat shqiptare kete vere 
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga lo prej 22/9/2008, 14:55

  a mund te me thot dikush si e vendos videon??
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/9/2008, 17:03

  kliko kete
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/9/2008, 17:07

  as un spo mundem me !!!!!
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga lo prej 23/9/2008, 13:55

  dhe per mua nuk po del
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/9/2008, 18:52

  kliko kete ikonen ketu lo e ve lidhjen


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga lo prej 24/9/2008, 21:56

  gishteza, prap nuk po vendoset.
  nga you tube a ben copy url?

  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:16


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:22


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:30


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:33


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:35

  :D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 08:40


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 09:27

  http://de.youtube.com/watch?v=V9UHODBgAN8SIKUR sikur te ishe ty shum te ngjan..... :D


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 09:31


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Vizitor prej 25/9/2008, 09:34


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 09:35


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Vizitor prej 25/9/2008, 09:42

  Ja keshtu po ato tjerat jan kinzce nuk di me ti rregullu gurbetqare

  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 09:59


  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 10:00

  morena shkruajti:Ja keshtu po ato tjerat jan kinzce nuk di me ti rregullu gurbetqare
  flm tash i rash ne fije nganjeher njeriu duhet te shikoi vet aftesit pa e pyetur askend :D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Musafir prej 25/9/2008, 10:32

  [url]

  Sponsored content

  default Re: vidio you tube

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:59