Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Ēfarė do t'i thoshit personit qė e doni nė kėto ēaste ?

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 00:10

  Me mungon...
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 2/6/2007, 20:53

  ku ta marre ate personin ?????
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 17:56

  ver nje njoftim ne gazete :P:P:P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 17:57

  ........ dhe e gjitha kjo po na con .... ku???
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 3/6/2007, 19:13

  po sja,m une per gazete naqe.....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 21:53

  e pse keshtu ti ????
  ca te mungon :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 3/6/2007, 21:56

  ajo e duhura...nje nate te mire
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2007, 16:05

  vere diten njofitmi atehere :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 15:11

  hahahaa me kyt foto qe kam une ta ve ne gazete,nuk di ku ti qoje femra..
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 18:52

  aty ke lumi ku je shtrir ndoshta :D:D:D

  mesazh: ej... ma shpjegon dot sjelljen tone???
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 13/6/2007, 22:00

  po ti fus te gjitha ne lume me shterret lumi!!!!!!!!!haahha
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga kiss_today prej 14/6/2007, 12:25

  "Kam nevoje per ty..."
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 14/6/2007, 12:58

  ku je???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga MiLaN prej 15/6/2007, 15:17

  me ka marre malli Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 15/6/2007, 20:56

  ...c'ja fut kot ndonjer edhe ti...
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 16/6/2007, 19:53

  te urrej....
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga sihana prej 16/6/2007, 20:43

  edhe une :)
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga enya prej 16/6/2007, 20:49

  te dua shume ... mgjthse nganjehere me acaron :D:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga roby prej 16/6/2007, 21:55

  enya pjese e jetes ajo e rendesi ka mos te acarohesh ti..une do ti thosha po iki me fjete edhe spo me behet vone!!!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga MiLaN prej 17/6/2007, 21:17

  prape me mungon Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2007, 22:10

  booo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/6/2007, 15:34

  nuk te dua me
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 00:54

  sdi si te ta them SadSadSad
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:36

  ka mundesi mos me stresosh me me kembnguljen tende
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  heart Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga alinos prej 8/8/2008, 08:58

  shkruaje dhe shprehu shlirė pėr at qė e keni pėr zemėr

  Sponsored content

  heart Re: Ēfarė do t'i thonit personit tė zemrės nė kėto momente ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:44