Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Share

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 7/9/2008, 21:41

  Pershendetje e veēantė pėr juve qė jeni nė linjė.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga stavri prej 8/9/2008, 18:32

  pershendetje nga une per ju qe jeni online
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 8/9/2008, 19:47

  pershendetje gjithashtu

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 9/9/2008, 09:27

  per **Gishtezen** qe esht online :8) :lule: :lov:
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Annika prej 9/9/2008, 09:52

  pershendetje per Gishteza, gurbetqarja dhe mondi qe esht online ne moment kuss

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 9/9/2008, 09:52

  Annika shkruajti:pershendetje per Gishteza, gurbetqarja dhe mondi qe esht online ne moment kuss
  flm yll edhe une ju pershendes te gjith juve qe jeni online
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga MONDI prej 9/9/2008, 09:53

  bashkohem me persh e Annikes :ino:

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 9/9/2008, 09:55

  MONDI shkruajti:bashkohem me persh e Annikes :ino:
  flm gjithashtu edhe une ju pershendes te dyve
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Annika prej 9/9/2008, 09:56

  persh & Respekt Mondi :syze:
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga MONDI prej 9/9/2008, 10:00

  flm Annika gjithashtu edhe ne nje supe persh per ty dhe gurbetqaren :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/9/2008, 10:57

  nuk esht kush online tani Sad(( prsh veten time praa :D
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga MONDI prej 9/9/2008, 11:22

  nje per per Blerten
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga stavri prej 9/9/2008, 17:11

  ju pershendes ju qe jeni ne linje nese ka kuptohet

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Vizitor prej 9/9/2008, 17:18

  Pershendetje ju online :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga stavri prej 9/9/2008, 17:21

  pershendetje dhe ty

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Vizitor prej 9/9/2008, 21:06

  pershendetje te gjithve atyre qe jan (online

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 10/9/2008, 05:40

  pershendes vehten time se te gjith jan ende ne gjum :D
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Annika prej 11/9/2008, 10:00

  Pershendetje te gjitheve qe esthe online diten e mire :lule:

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 11/9/2008, 10:30

  Annika shkruajti:Pershendetje te gjitheve qe esthe online diten e mire :lule:
  pershendetje ANNIKA TE UROI NJE DIT TE MREKULLUESHME TE KALOSH :8) :lule:
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga MONDI prej 11/9/2008, 11:05

  nje persh per gurbetqaren :lule:

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 11/9/2008, 11:06

  MONDI shkruajti:nje persh per gurbetqaren :lule:

  shum flm respekte njashtu edhe per ty pershendetje te uroi te kalosh nje dit te kendeshme te kalosh

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 11/9/2008, 16:09

  pershendetje te perzemert per Majorka qe esht online :8) :lule:

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga stavri prej 11/9/2008, 17:01

  prshendes veten time sepse vec une qenkam online

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Musafir prej 11/9/2008, 17:03

  pershendetje per ty se tash jemi te dyt ne Forum :D

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga stavri prej 11/9/2008, 17:04

  gjithashtu dhe une te pershendes ty

  Sponsored content

  default Re: Pėrshėndetje e veēantė pėr juve nė linjė (online)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:44