A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Vizitor prej 9/9/2008, 20:53

  pergjigjuni me pak fjal
  se a jeni vetvetja apo jeni krejt ndryshe nga se hiqeni ketu ????????????

  Musafir
  Vizitor

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Musafir prej 10/9/2008, 05:43

  po jam kjo qe jam dhe nuk kam ndermend qe te behem gjoja jam tjeter apo veproi ne disa gjera si disa ne Forum duken si mjalt e zemren e kan helm :D qe i di disa qe jan ashtu :D

  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Erisel prej 11/9/2008, 11:32

  Po, jam vetvetja.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga stavri prej 11/9/2008, 16:59

  ndoshta
  avatar
  majorka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 09/09/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga majorka prej 15/9/2008, 18:05

  varet.....
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga stavri prej 15/9/2008, 18:10

  ndoshta sepse asnjeher nuk them ne jet PO
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga MiLaN prej 15/9/2008, 23:39

  JO
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga lo prej 15/9/2008, 23:45

  shum po cik jo
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 16/9/2008, 09:35

  jam mese vetvetja jo vetem ketu kudo nuk di te shtirem dhe urrej ato qe bejn sikur ca jan e flasin gjith tangerllik
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga stavri prej 16/9/2008, 17:50

  ndoshta

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 18/9/2008, 06:39

  Un kam shum personalitete (jam njeri me shum personalitete) dhe nji ner ato personalitete asht ky qe shprehi ne forum kuptohet.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/9/2008, 07:12

  hmmmmmmmmmm jo dhe aq disa ktu me njohin me shume dhe i njoh gjithashtu hihihih
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Qejfliu prej 18/9/2008, 08:13

  Diku rreth 50%, sepse ne jete jam shume i turpshem (mos me shikoni ketu ne forum hahahhah)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Vizitor prej 18/9/2008, 08:55

  sigurisht
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga stavri prej 18/9/2008, 18:33

  PO-JO-NDOSHTA
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga alinos prej 18/9/2008, 18:42

  sigurisht kush tha jo

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga baba rexha prej 27/10/2008, 18:30

  po origjinal baba rexha
  avatar
  DeusExMachina
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Vendi : LostInThoughts
  Puna : Ncuq! :P
  Loisirs : ...qe dmth?
  Data e rregjistrimit : 12/03/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga DeusExMachina prej 14/3/2009, 18:13

  - Une jam vetvetja dhe do ta fitoj kafazin! lol!
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 14/3/2009, 21:29

  varet kujt i replikon ne 50% po ne 50% eshte normale ne boten virtuale nuk ka nevoje per shume CV ;D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Vizitor prej 14/3/2009, 23:14

  I téri , dhe kete e' themé me bindje té plot
  sepse ka edhe antar té ketij forumi qe me njohin personalisht ..
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 16/3/2009, 20:15

  po jom vet vetja
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/3/2009, 09:56

  normal qe vetvetja jam sme vjen komshia me shkru per mua :D:D:D
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 17/3/2009, 10:49

  po si po thot bletra nuk vjen komshiju m eshru ne vend t e imin hahaha PO UN GJITH JOM VETVETJA
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 28/3/2009, 23:00

  100. jom vetvetja
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Besa prej 29/3/2009, 01:06

  Kush eshte vetvetja!?

  meqe te gjithe qenkeni vetvetja une e them te kunderten
  se nuk jam .

  Sban me than ate qe seshte e vertet se pulat asnjė ve nuk ua bėjnė ma!

  Sponsored content

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:01