A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Share
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 27/10/2009, 17:01

  120%
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga e pamposhtura prej 28/10/2009, 11:08

  Jo une nuk jam vetvetja ne forum, por jam e pamposhtura ne forum, qe don te thot jam plotesish kjo qe jame ne forum edhe jasht forumit.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 28/10/2009, 18:31

  po jom
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Shanitee prej 16/11/2009, 20:40

  Po, unė jam.
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga >> TeLi << prej 16/11/2009, 21:01

  ti Shani nuk je vetvetja, e ke marr nje foto te huajen ketu, hahahahaha

  une jam vetvetja !
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Klea prej 16/11/2009, 21:10

  jom 100%
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga >> TeLi << prej 16/11/2009, 21:17

  as ti s'je klea se po i ndrron shpesh fotoavataret, hahahhhahaha
  te pershendes shume mike, kesaj radhe pa fotopoezi meqe e ke tek tema adekuate edhe falenderimin

  une mbetem vetvetja edhe me tutje ne forum!
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Klea prej 16/11/2009, 21:20

  nuk ka rendesi nje foto sa ka rendesi domethenia e rrespkti i njeriut pastaj un deri tani nuk di te genjei njeri se nuk hyn tk une nderimet e mia mik i dashur
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Shanitee prej 17/11/2009, 07:38

  aaaaaaaaaa ti Teli !
  Hajde dhe shikoj se kush unė jam .... hahaha
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Frankfurt prej 17/11/2009, 08:04

  S'ka arsye te mos jem Vetvetja!
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Shanitee prej 23/12/2009, 07:31

  E vertet eshtė !
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/12/2009, 11:14

  po si gjithmon mbaj kok fortesin time
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Nike prej 23/12/2009, 20:46

  Jam kjo qe jam kurr nuk dal nga vetja..
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga skifter prej 23/12/2009, 21:32

  jom vetvetja
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Hannah prej 23/12/2009, 22:05

  Mundohem te jem realiste aq sa mundem
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga elvio prej 2/1/2010, 11:23

  varet ne baze te temave
  te cilat tema

  por jam 85% ky qe jam
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Nike prej 2/1/2010, 13:28

  Po vetvetaj jam
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga roby prej 2/1/2010, 13:37

  besoj se ketu eshte vendi ku gjithsecili nga ne eshte vetvetja....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 17:13

  do t'thosha absolutisht po, gje qe e verteton fakti qe marr flak shume shpejt ne forum dhe qe i mbroj idet e mia me shume pasion :D:D:D... gjithsesi mendoj se pergjigjen me te sakte do ta jepte kush me ka njohur edhe jashte forumit, kinezi fatkeqsisht spo duket me ketej

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Vizitor prej 11/2/2010, 18:28

  po jam 100% dhe ka ketu disa qe me njohin edhe ne jeten e'perditshme dhe e them me ze te lart qe jam ky qe jam ketu

  ( editim, lexo rregulloren dhe mos u merr me te tjeret por vetem me temen)

  Bota Juaj forum
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/2/2010, 21:15

  jo ne forum,gjithkund jam vetvetja dhe nuk dal prej vetes

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Vizitor prej 11/2/2010, 23:09

  Morena shkruajti:Jo jam komshia ;D

  editim, lexo rregulloren dhe mos u merr me te tjeret por vetem me temen)

  Bota Juaj forum  ti Morrena mos fol ne emer te stafit ((po kur u bere staf edhe ti alla alla)) dhe mos mi pordhono shkrimet e mia se nuk te tha gje njeri ty as nuk ta permendi kush emrin ty prandaj rri aty ku je se je mir ok murrena
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga >> TeLi << prej 12/2/2010, 11:58

  aty-ketu, per hir te shoqerise kyēem edhe aty ku nuk jam une!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/2/2010, 12:42

  mendoj po
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Nike prej 12/2/2010, 18:58

  Diku jam diku jo

  Sponsored content

  default Re: A' JENI VETVETJA NE FORUM

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:58