Deti me jep fantazi

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/9/2008, 16:01

  Ne vdeksha pa te pare
  ta dish se vdiqa plot mall
  Ne vdeksha pa te pare
  ne paqjen e nates do laj
  zemren time............
  Ah dije se vdiqa plot permallime
  Ne vdeksha pa te pare
  nese lot do derdhen per
  vdekjne time.......
  Dije se vdiqa ne nje jete plot trishtime.
  Shpirt! Ne vdeksha pa te pare
  Dije: se vdiqa plot mall e zjarr.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Vizitor prej 17/9/2008, 17:29

  deti cfare eshte camaroke shtepia e dashurise tate platonike peshqeve

  edhe un peshqit jam :p
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Erisel prej 18/9/2008, 09:57

  Mua me jep shume frymezim kur puthen anes detit me gocat. Pershembull Bukuroshja _Dr eshte fantastike.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Vizitor prej 18/9/2008, 10:08

  faleminerit erion
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 18/9/2008, 13:26

  deti me ben te mendoj per momentet romantike qe kam kaluar buz tij
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Qejfliu prej 18/9/2008, 13:36

  Deti kete vit me kujtoi nje kohe qe nuk kthehet me!
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/11/2008, 10:24

  si ne vere e si ne dimer deti ka bukurine e tij


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 19/11/2008, 14:06

  po si ne ver dhe ne dimer, deti ka bukurin e vet, vetum deti ne ver ka bukuri ma te mir.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/11/2008, 14:37

  Une dhe deti !

  Rrenduar ne shpirt
  Buze detit kerkova
  Qetesine e ty
  Edhe kete rradhe kerkova!
  ****
  Dallget ne te perjeteshmen
  udhe, buze bregut
  Te shkumbezuar
  Perplaseshin mbi shkembinj
  ****
  E une marruar
  Nga malli
  Per nje moment
  Harrova dhimbjen
  Qe ty nuk te shoh me..
  *****
  Dhe me dallget
  nisa kuvendimin
  ne nje mermeritje
  Te heshtur !
  ****
  Perpiqem
  e flas shtruar me te
  Me detin !
  per dhimbjet...
  Dhe per zogjte
  qe s'duken me
  Buze bregut !
  ****
  Dhe per vitet
  qe s'kthehen
  mbrapa.
  E ashtu pezmatuar
  qendruam te dy !
  ****
  Une dhe detie e ...........
  ******
  Nenkuptuam
  Gjithcka !
  Qe dashuria e humbur nuk kthehet me........


  Lamtumire....


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 19/11/2008, 15:31

  gishteze deti dhe ti si poete
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 4/3/2009, 11:26

  deti ne dimer te merzit a ne ver te disponon ka dill te ngroht dhe vajza te bukura ne plazh
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Morena prej 4/3/2009, 11:28

  skifter shkruajti:deti ne dimer te merzit a ne ver te disponon ka dill te ngroht dhe vajza te bukura ne plazh
  ;D aty mendjen ne plazh
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 21/3/2009, 23:03

  ne plazh me ty
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Morena prej 22/3/2009, 17:11

  Qendronim te bashkuar
  Pa folur asnje fjale
  Ti me shtrengoie prej mesi
  Dhe me flisje me ngadale.

  Valet e detit
  Pas meje te ofronin me shume
  Me koken ne preherin time
  Buze detit flije gjume.

  Une ti dhe deti
  E gdhime ate nate
  Ne plazhin e bukur
  Atje ne Divjake...
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 22/3/2009, 20:13

  deti me jap fuqi :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Vizitor prej 8/4/2009, 17:36

  pa detin smund ta imagjinoj vendlindjen time
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Morena prej 8/4/2009, 17:48

  Deti me jep kenaqesi!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga skifter prej 10/4/2009, 18:51

  ti morena mosu lazdro po bonu fit i imi :)
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/6/2009, 07:35

  Deti me jap kenaqesin shpirterore
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 10:25

  deti me mungon Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Vizitor prej 22/9/2009, 17:00

  deti e kam ne cdo moment te jetes time
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga sandra prej 8/3/2010, 18:12

  e qfar fantazije te jep deti ty
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Shanitee prej 28/3/2010, 14:13

  Deti ne Gran Canaria,
  nje puthje nen ujė
  dy syt i dashuruar
  nje zemėr qetėson

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2010, 18:48

  deti ngjyre blu
  deti ne mengjes`
  deti vale shume
  deti me buzeqesh
  avatar
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 32
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Network prej 29/3/2010, 09:02

  deti me fantazon me bukurine e tij

  Sponsored content

  default Re: Deti me jep fantazi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:45