KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/9/2008, 11:25

  camarokja ka avatar te mire,dhe ky imi eshte kombetar
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 23/9/2008, 17:08

  mua me pelqen logoja ime esht femerore dhe delikate
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 23/9/2008, 18:13

  Une kam vu foton e tim vella se me vje inat nga ajo qafthyera me qesh pastaj :x
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Erisel prej 24/9/2008, 14:14

  Gurbetqarja. Mjaft Bukur! Kėtu tė gjithė e kanė tė bukur dhe smund tė them kush e ka mė tė bukurin.
  Gjithsesi po votoj pėr Nakin. :roll:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Vizitor prej 24/9/2008, 16:53

  po edhe ty te rren mendja morena me fotokopjo
  por uné e' kamé mé té bukur se eshté orgjinal
  :D
  avatar
  Eagle Eye
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 80
  Data e rregjistrimit : 14/07/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Eagle Eye prej 24/9/2008, 18:45

  Avatarin me te bukur e ka ai qe ka dal vet ne Te' :cig Kurse keta qe i kan jo te vetet! une e kam me te bukurin "Cool pic"
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/9/2008, 19:27

  mua me pelqen avatari yt


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Qejfliu prej 24/9/2008, 20:57

  Mua te gjithe avataret vecse do ta dalloja morena - sexy avatar a?
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 25/9/2008, 07:54

  Une kam vu te vellait tim vetem te mos ngaterrohem :D :syze:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Vizitor prej 25/9/2008, 18:26

  po jo re nuk e ke ti por e kam uné re :8)
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Qejfliu prej 26/9/2008, 07:53

  morena te kam thene me lart qe ti e ke me te bukur...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/9/2008, 17:58

  me pelqen avatari i camarokes

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Vizitor prej 27/9/2008, 00:25

  po ty shaban te pelqejn gjithmon avatoret e femrave

  por fol drejt njeher ore burr se me i bukuri nga te gjith eshte avatari im
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 27/9/2008, 21:15

  se kushi mendimin e vet
  avatari yt eshte me origjinali ketu Alex


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Qejfliu prej 27/9/2008, 21:19

  Gishteza, vendos nje sondazh dhe te votojme hahahhaha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Vizitor prej 28/9/2008, 15:36

  Qejfliu shkruajti:morena te kam thene me lart qe ti e ke me te bukur...
  Flm nuk e kisha lexuar .
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Risa prej 28/9/2008, 19:58

  Me pelqen avatari Qefliu-t se jan lue dhe me pelqejne :lule:
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Qejfliu prej 28/9/2008, 21:00

  My Love shkruajti:Me pelqen avatari Qefliu-t se jan lue dhe me pelqejne :lule:

  Te falemnderit My Love :roll:

  Musafir
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Musafir prej 29/9/2008, 04:56

  une kam origjinale kopshtin e vllaut qe e ka punuar me duart e tij :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Vizitor prej 29/9/2008, 06:55

  Foto me shenje mbrojtese copyright e fshire nga stafi ( Naki)


  urigjinale nga kjo ska gjyshja ime ne pazar :D
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 1/10/2008, 10:43

  Imi tani se simbolizon vetit karakteristike te pronarit :D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Dona prej 1/10/2008, 13:26

  Edhe imi i bukur eshte... :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/10/2008, 16:06

  per mendimin tim avatari me i mir esht ai original :)))) se kshu te tjeresh i ve si te duajm :D
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 1/10/2008, 16:27

  ``Blerta`` shkruajti:per mendimin tim avatari me i mir esht ai original :)))) se kshu te tjeresh i ve si te duajm :D
  Hahahahahah oj ftyre ti je e bukur po si ta vesh te vertetin kur qafen ke te thyer Laughing Laughing Laughing Laughing :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/10/2008, 17:06

  ehhhhh edhe me qaf te thyme e fitoj cmimin e pare :P:P

  Sponsored content

  default Re: KUSH KA AVATARIN MĖ TĖ BUKUR NĖ BOTA JUAJ FORUM???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:39