a jeni dakort

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default a jeni dakort

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/6/2007, 20:27

  Ka tri lloje dashurish;
  Dashuri pėr dashuri-mė e natyrshmja.
  Dashuri familjare-tradiconalja.
  Dashuri miqėsore-mė e reja.


  Ka tri lloje politikanėsh;
  Politikanė tė karrieres.
  Politikanė tė imponizuar-tė pa aftė.
  politikanė tė shtirė-oportunistė


  Ka tri lloje mėsuesish;
  Ata qė dinė pak dhe nuk perpiqen tė mėsojnė-indiferentėt.
  Ata qė dinė pak por kujtojnė qė dinė shumė-mendjemėdhenjtė.
  Ata qė dinė shumė dhe qė u japin edhe tė tjereve-tė aftėt.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2007, 16:33

  me dy te parat plotesisht dakord , ate te treten do e modifikoja nje cik :D:D:D

  Ata qe dine pak dhe nuk perpiqen te mesojne - te paafte
  Ata qe dine pak, por kujtojne se dine shume - injorant
  dhe te treten do e lija keshtu si eshte :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 7/7/2007, 10:34

  nuk jam aspak dakord
  me ate qe tha trinti
  po kjo nuk do te thote qe jam dakord me ate qe tha gishteza
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga stavri prej 7/7/2007, 12:44

  a je me ndonje dakort ti mor vella se na cmene?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:32

  e pra, thuaje edhe ti tenden, per cfar je dakord???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:31

  per asgje
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 08:12

  keq e paske
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 22:05

  do ma rregullosh ti :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:12

  mhhhh te mendohem njer :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:39

  Sad te mendohesh... mir mir ma ler keq se ta rregulloj une ty
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:43

  ke ndonje mendje te keqe per neser??? :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:14

  neser jo sot
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:57

  sot??? sorry nuk jam e disponueshme :D:D:D

  husami
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga husami prej 26/7/2007, 17:49

  :ui: nuk me duket normale treshja,politikane,per vet faktin se politikanet tane kane nje tip, gjithese kush prej tyre, i kane te treja dimensjonet ne nje individ.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:30

  pranaj po fle gjume tani e se nuk ishe e disponueshme
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:22

  se po me flihej ndaj :D:D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/11/2007, 12:00

  Ekeqja qėndron se na kanė mėsuar ata mėsuesit e pa aftė,tani nuk po ia dalim tė zgjedhim problemin!!!

  Sponsored content

  default Re: a jeni dakort

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:17