Sa koh zgjat dashuria?

  Share
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/6/2009, 08:49

  zgjat pergjithmon nese ka ndjenja te plota te dashuris
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/6/2009, 09:49

  aq sa ne mund te e mbajme
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/6/2009, 13:03

  varet sa zgjat me shum nuk zgjat gjate
  avatar
  stavri
  Antar Nderi
  Antar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2009, 18:23

  nuk percaktohet me saktesi kjo gje
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga skifter prej 22/6/2009, 19:28

  dashurija zgjat sa tkemi energji ne
  avatar
  MiLaN
  Antar Nderi
  Antar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga MiLaN prej 22/6/2009, 23:50

  duhet shtru pytja... a existon Sad ?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/6/2009, 06:45

  respekte per ty siper ke te drejt qe thua ket fjali se ne kohen e sotshme dashuria esht ber loj e jo dashuri me ndjenja shpirterore
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/6/2009, 10:21

  megjithate njeriu duhet te ngulitet diku ne nje lloj dashurie
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/6/2009, 16:17

  po flasim per dashurine e paster dhe dashurine mes nje cifti jo lloj dashurie o shaban
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/6/2009, 06:17

  e perjetshme kur esht dashuria e paster
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/6/2009, 07:18

  ska dashuri te perjethme asnjehere
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/6/2009, 09:50

  dashuri te paster po thoni ju nuk ka,ka ra njolle mbi te,e tani Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/6/2009, 10:09

  pak po Sad

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 24/6/2009, 17:16

  shkodranja_yll shkruajti:ska dashuri te perjethme asnjehere

  Bravo se taman ke fole itash, munet me pas dashni t'perjetshme per nan-bab-familje po kshu ka ana krevatore se besoj se ka ja, asht si puna e dobsis qe ka njiri per amelsina qe kerkon me i nryshu per nate hahahahaha, noshta edhe kaqi gjinia mashkullore ka genet e nertume si gjuetare, lene tash se te dyja gjinit jan ba isoj.
  avatar
  MiLaN
  Antar Nderi
  Antar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/6/2009, 18:49

  hmmm e keni vertetu qe ekziston a ?
  une kujtova se e gjeta po ne fakt... nejse
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/6/2009, 17:15

  sa tragjik ti milan Shocked
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:33

  zgjat vetem duhet dhene argumente

  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 09:12

  Dashuria zgjat derisa s'pushon se ushqyeri.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/7/2009, 11:04

  nuk mund te jete ndryshe,po e ushqeve mire jeton
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/7/2009, 18:05

  asgje nuk eshte pa fund cdo gje ka nje fillim dhe nje fund dhe dashuria po ashtu ushqeje mos e ushqe kur do te mbaroje mbaron

  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 18:08

  shkodranja_yll shkruajti:asgje nuk eshte pa fund cdo gje ka nje fillim dhe nje fund dhe dashuria po ashtu ushqeje mos e ushqe kur do te mbaroje mbaron

  Nuk pajtohem me ty and I wonder why s'pajtohem ne kete rast.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/7/2009, 16:36

  sa te ushqehet them edhe une
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 27/7/2009, 07:35

  e perjetshme kur esht dashuria e paster dhe me ndjenja shpirterore
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/7/2009, 17:33

  kur ushqehet mire shpirterisht
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/7/2009, 06:38

  Ardhmeria shkruajti:e perjetshme kur esht dashuria e paster dhe me ndjenja shpirterore

  prap jam e ketij mendimi

  Sponsored content

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora sht 23/7/2018, 05:44