Sa kohė zgjatė dashuria?

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/9/2009, 15:58

  varet 5 min 10 min :P
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Edi7 prej 6/10/2009, 15:08

  nje jete te tere,,,,,,,,,,po qe i zoti ta mbash,,,,,,,,,,
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Klea prej 7/10/2009, 17:16

  po te dish ta mbash jeton gjithmone
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 7/10/2009, 17:20

  ``Blerta`` shkruajti:varet 5 min 10 min :P
  Shume the ...Aq sa duam ne te zgjas !
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/10/2009, 18:44

  une them me teper
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 9/10/2009, 18:46

  me teper se kaq ska ku te shkoj
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Edi7 prej 9/10/2009, 20:18

  shume fare
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 9/10/2009, 21:12

  Morena shkruajti: me teper se kaq ska ku te shkoj
  Nga e gjete kete thenje
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 10/10/2009, 08:18

  Naki shkruajti:
  Morena shkruajti: me teper se kaq ska ku te shkoj
  Nga e gjete kete thenje
  Bazohem nga shkrimi i Shabanit qe tha ka edhe me shume !E shpika vet pra sa kupto katunar !
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/10/2009, 18:28

  aq sa ec kungulli mbi uje aq zgjat dhe dashuria
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Edi7 prej 17/10/2009, 20:54

  gjithe jeten besoj
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/10/2009, 13:32

  boooooooooooooooo sa ti teket
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Edi7 prej 18/10/2009, 20:25

  aq kohe sa jane te dashuruar
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga skifter prej 19/10/2009, 09:29

  saka lezet
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/10/2009, 18:54

  shume, s'ka kufi me sa e di unč
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/10/2009, 12:20

  hahahhaa cdo gje ka nje fillim dhe nje fund
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 23/10/2009, 14:15

  dashuria fillon dhe mbaron ndonjehere patjeter, mbarimi eshte nga rrethana te ndryshme por sido qe te jete dhemb perhere!
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/10/2009, 04:17

  cdo gje e bukur dhimbje le pas

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/10/2009, 08:42

  per aq kohe sa nuk ka dal ndonje 'ferre' tjeter perpara
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 24/10/2009, 13:06

  nuk percaktohet asnjeher kjo gje se sa kohe zgjate per mendimin tim
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/10/2009, 15:46

  ashtu mendoj dhe un por them dhe kete qe nje fund e ka si cdo gje tjeter ne kete bote
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 24/10/2009, 17:45

  ke te drejt....asgje ne kete jete nuk ka qe sperfundon kurr... vec se limiti i kohes nuk dihet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/10/2009, 05:12

  ehe
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 25/10/2009, 16:52

  i thes miell ene dy kile grosh zgjate dashuria:P
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/10/2009, 11:38

  ahahahahah taman sic po shifet ne ditet e sotme bizenes ehste bere dhe dashuria

  Sponsored content

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:34