Sa kohė zgjatė dashuria?

  Share
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga e pamposhtura prej 26/10/2009, 11:40

  Per aq kohe sa zgjate edhe vet jeta.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/10/2009, 11:41

  ehe un them sa zgjat enderra zgjat dhe dashuria sipas shkences enderra me e gjete 8 sec eshte
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga e pamposhtura prej 26/10/2009, 12:06

  po aq, sa edhe vete jeta e njeriut te dashuruar.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/10/2009, 08:20

  ufffffff na bete dashurine e pavdekshme
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 29/10/2009, 12:57

  stavri shkruajti:i thes miell ene dy kile grosh zgjate dashuria:P
  hahahahahahah
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/10/2009, 12:46

  dashuria hmmmmmmmmmmmmmm dhe zgjat por jo shum nqs krijohet boshllek ose urrejtje
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga e pamposhtura prej 30/10/2009, 14:01

  shkodranja_yll shkruajti:ufffffff na bete dashurine e pavdekshme

  Po, per mua eshte e pavdekshme dashuria.


  Zgjat po aq,sa edhe vet jeta, nese je me personin e enderrav tuaja, sigurisht qe zgjat e nese jo ateher ajo duhet te shuhet.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 31/10/2009, 05:19

  dhe te jesh me njeriun e enderave te tua dashuria nuk zgjat gjithmone se vjen nje kohe qe cdo gje behet monotoni ne cift dhe derisa cdo gja ka nje fillim dhe nje fund dhe dashuria arrin fundin por ku e arrin fundin e cilat jane shkaqet kjo nuk dihet se pse arsye ka shum sa smund te permenden ndaj them qe sa zgjat dashuria nuk e din askush eshte dicka qe ska kohe kurr as kur fillon as kur mbaron
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 1/11/2009, 17:25

  o njerz te nderuarrrrrrrrrrrrrrrrrr

  e vetmja dashuriiiiiii qe nuk ka shterje kurrrrrrrrr eshte dashuria kur behesh prind

  vec dashuria per femin tat nuk shter kurr ndersa dashuria tjeter shter ne ate moment kur sta pret mendja dhe pse mund te thuash kurr ateher ajo ndodh qe fiket si shkrepsja.

  mos jeni kaq te sigurt me ato cka thoni sepse njeriu kur eshte i sigurt gabon.

  per mendimin tim dashuria nuk ka kohe te percaktume se sa zgjate se cilat jan arsyet nuk dihet por kjo eshte e verteta.
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 2/11/2009, 17:42

  Dakort me ty Stavri.Aq sa ne mund ti japim mundesi te zgjasi !Dashuri te perjetshme s'ka ,ajo dashuri i perket prinderve edhe femijve tan !
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga skifter prej 2/11/2009, 19:14

  zgjat sa dhe vet dashurija
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 5/11/2009, 12:40

  jam shum dakord me stavri
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Edi7 prej 9/11/2009, 20:25

  aq sa duhet,,,
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Klea prej 10/11/2009, 19:39

  BESOJ GJITHMONE
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/11/2009, 12:05

  si besoj gjerave qe jane te pavdekshme sepse jane vec enderra me sy hap
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/12/2009, 12:24

  aq sa mund ta mbajme
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:42

  sa ti doj kokrra e qefit vet dashuris
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:43

  Zgjat aq sa duam ne!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:45

  qyqa cthu me morena kshu se me dritherove???

  cpune kena ne dy me ???qe thua kshu?? zdi gjo une i shkreti qe ne dy me njeri tjeterin ....:P
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:47

  Ne, ne pergjithesie e thash, jo per ne te dy re ,qiqa mos e ngatro furcen e di vet tjeter ti
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 15:02

  hmmmmmmmmmmmm e paskam ngaterru me e paske mire ti

  e lexova shpejt e shpejt me ene se paskam kuptu mire:P

  dashuria zgjate x kohe
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Nike prej 12/12/2009, 15:24

  Dashurija zgjat sa kemisha qe mban vesh
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga roby prej 25/12/2009, 12:30

  dashuria eshte si puna e veres sa me e vjeter te jete aq me e mire behet.....per mendimin tim kjo eshte dashuria....
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Hannah prej 28/12/2009, 00:06

  Dashuria zgjat perjetsisht nese vertet e do nga zemra me tere qenien tende.
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/12/2009, 06:06

  Nuk e di ?nuk jam dashuruar asnjeher

  Sponsored content

  heart Re: Sa kohė zgjatė dashuria?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:22