Sa koh zgjat dashuria?

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:17

  Ardhmerija nuk po te besoj qe po thu sjam dashuruar
  ......................dashurija zgjat pa kufi...............gjithnje dashuron..................edhe ne vdekje ka dashuri...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/3/2010, 15:27

  sa jemi ne gjendje ta mbajme
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Nike prej 6/3/2010, 21:39

  Dashurin e fort veq vdekja e ndan!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 6/3/2010, 21:47

  A'qe sa duam ne!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 7/3/2010, 03:17

  sandra shkruajti:Ardhmerija nuk po te besoj qe po thu sjam dashuruar
  ......................dashurija zgjat pa kufi...............gjithnje dashuron..................edhe ne vdekje ka dashuri...

  hahahaha Sandra mos ke qen ti mbrenda ne Zemren time per te shikuar a jam e dashuruar apo jo
  vetem ne ket te fundit nuk jam e pajtimit se njeriu kur vdes me ska asgje

  une mendoi se kur esht dashuria me ndjenja qe rrjedhin nga thellesia e Zemres
  esht dhe mbetet Dashuria pergjithmon
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/3/2010, 07:44

  sa mundemi
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 5/4/2010, 18:47

  A'qe sa i japim mundesin!
  avatar
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 32
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Network prej 5/4/2010, 21:55

  Do thoja aq sa zgjat dhe besimi
  avatar
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Pranvera prej 25/6/2010, 17:46

  kur esht Dashuria e vertet zgjat per ter Jeten
  avatar
  stavri
  Antar Nderi
  Antar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2010, 12:37

  dashuria zgjate njesoi sa nje pal kepuc qe i ble ke tregu cam mqs ato jan kineze grisen shpejt kshu eshte dhe dashuria:P
  avatar
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Pranvera prej 29/6/2010, 21:37

  Zgjat ter Jeten nese esht Dashuri e vertet
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Morena prej 4/7/2010, 16:49

  A'qe sa duam ne !
  avatar
  Dt-G
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 27/11/2009

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Dt-G prej 11/7/2010, 16:55

  Pranvera shkruajti:Zgjat ter Jeten nese esht Dashuri e vertet
  edhee un qeshttuuu... Nnese esht dashuri e verteet Zgjaat sa t'dussh.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/7/2010, 19:29

  pajtohem me ju z.
  avatar
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Pranvera prej 8/11/2010, 14:09

  per ter Jeten kur esht dashuri e vertet dhe me ndjenja
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/11/2010, 21:44

  per aq sa ne mund ta e mbajme gjalle

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Vizitor prej 8/12/2010, 22:03

  me fjale gjithmone ndersa me veper pak, shume pak uuu
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/12/2010, 00:11

  me veper sa te na ofrohet mundesia

  Sponsored content

  heart Re: Sa koh zgjat dashuria?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora sht 23/7/2018, 05:43