Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Share
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga alinos prej 3/11/2008, 21:25

  Njė iranian ka kėrkuar divorc nga gruaja pėr shkak se ka hangar dajak prej saj ēdo natė, shkruan gazeta Etemad.

  "Punoj si pastrues nė njė hotel dhe vij vonė nė shtėpi. Mirėpo, gruaja mendon se unė sorollatem diku para se tė vij nė shtėpi”, ka thėnė nė gjyq personi, i cili ėshtė prezantuar me emrin Behruz.

  "Ēdo natė kur vij nė shtėpi ha dajak nga gruaja ime, e cila ėshtė e madhe dhe e fortė”, ka thėnė Behruz, tė cilin gazeta e ka pėrshkruar si njė njėri thatanik e tė vogėl.

  Behruz ka kėrkuar ndihmėn nė gjykatėn, ndėrsa ka thėnė se nuk dėshiron tė kthehet nė shtėpi.
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga MONDI prej 3/11/2008, 21:58

  hehehehh po keto grate shqiptare hajne dajak tre here e dite para dite edhe nuk e hapin gojen
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga sy zeza prej 4/11/2008, 05:52

  MONDI shkruajti:hehehehh po keto grate shqiptare hajne dajak tre here e dite para dite edhe nuk e hapin gojen
  nuk e ke keq por sa i perket kesaj njeriu tregon at karakterin e vet qe e ka dhe ju vjen dita qe edhe grave Shqiptare te ju kthehet drita e erresires
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga skifter prej 4/11/2008, 17:20

  aj arap me siguri ka qen femen ne shpirt

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga ariu121 prej 20/11/2008, 13:41

  po kur ha dajak nga e dashura si i behet hallit ? .......
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/11/2008, 18:09

  hahahhahha ajo qenka grua hallall ja boft zoti :D:D
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga skifter prej 20/11/2008, 20:20

  te ne shqiptart asht e kundra

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga Vizitor prej 21/11/2008, 12:30

  hahhahahaahahahah ska divorc vetem drru
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga skifter prej 21/11/2008, 14:47

  aj buri e paska zemren femen
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga alinos prej 30/11/2008, 22:24

  Talluni ju talluni dynjaja ka hall ju qeshni.....
  :D :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga Vizitor prej 2/12/2008, 09:40

  :D :D halla asaj
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 09:12

  qe ja paska punuar me te mire

  Sponsored content

  default Re: Ha dajak nga gruaja – kėrkon divorc

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:13