ketu puthuni sa te doni

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/11/2008, 16:21

  :baci: ate qe do postoj pas meje!!!!!!!!!
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga akili prej 12/11/2008, 18:21

  domethen mua blerta uauuuuuuu sa me fat qe jame
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga akili prej 12/11/2008, 18:22

  🇩🇪 se harova te te puthe blerta
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Erisel prej 12/11/2008, 18:51

  Puthje me zor midis Milan dhe Bukuroshes Dr. :D
  A e dini ju se do te te doja t'ju fotografoja gjate Dhunes tuaj ne puthje me zor hahahhhahaaa

  hej bej shaka. puthuni per qejf jo me zor.

  Une kam nje puthje Speciale per Gishtezen nese me lejon. Nuk e kam zakon te puth me dhune :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Vizitor prej 13/11/2008, 07:38

  MiLaN shkruajti:
  bukuroshja_dr shkruajti::puc: :puc:
  MiLaN shkruajti:
  bukuroshja_dr shkruajti:
  MiLaN shkruajti:
  bukuroshja_dr shkruajti::baci:
  te puth
  edhe une

  sdu
  ti nuk do por une te puth me zor :baci: :baci:

  kjo me zor me pelqeu :P a ka mo ?
  :tes: :tes: :tes: :tes: :tes:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Vizitor prej 13/11/2008, 07:39

  Erisel shkruajti:Puthje me zor midis Milan dhe Bukuroshes Dr. :D
  A e dini ju se do te te doja t'ju fotografoja gjate Dhunes tuaj ne puthje me zor hahahhhahaaa

  hej bej shaka. puthuni per qejf jo me zor.

  Une kam nje puthje Speciale per Gishtezen nese me lejon. Nuk e kam zakon te puth me dhune :8)
  ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ariu121 prej 14/11/2008, 15:53

  po une qe jam i ri ne kete forum kush do te me puthi dhe blerta po puth nje tjeter , epo mire po pres se mos lirohet ndonje gezuar

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ariu121 prej 14/11/2008, 15:55

  ejj blerta mos harron bebat me degjon apo jo , puthi nga ana ime :puc:

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ariu121 prej 14/11/2008, 16:02

  hej moj risa , risa Shocked , na i more mendte :ton:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/11/2008, 17:36

  ariu121 shkruajti:ejj blerta mos harron bebat me degjon apo jo , puthi nga ana ime :puc:

  hahahhahha puthh yll dhe mir se ke ardh ktu ja kalofsh sa me bukur :8) :8) :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga MiLaN prej 15/11/2008, 13:04

  qymyr maje men ca kam me te ba vec mos te kapsha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 15/11/2008, 17:41

  pse qymyr qat kam ba zemer?

  mputh i her????
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/11/2008, 19:31

  MUA ME MBETET TE PUTH KETE BEBI KETU!
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga akili prej 16/11/2008, 12:28

  per te gjitha gocat e keti forumi🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Vizitor prej 16/11/2008, 12:38

  :)
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga akili prej 16/11/2008, 12:43

  bukuroshja dr te te leshoje nje puthje sharazi une e pert ti
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/11/2008, 15:38

  z.akili,saemermadh qe jeni
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Risa prej 16/11/2008, 17:03

  akili shkruajti:per te gjitha gocat e keti forumi🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  Akili na more mend me ter keto puthje
  Une ke puthje te mar :luv:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga stavri prej 16/11/2008, 20:00

  ncuqqqqqqqq ncuqqqqqqqqqqqqqqqqq puthjeeeeeeeeeeeeeee jam alergjik kur marr dhe kur jap puthje

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Vizitor prej 16/11/2008, 20:02

  :8) :) per milan
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga stavri prej 16/11/2008, 20:24

  🇳🇴

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Vizitor prej 17/11/2008, 07:37

  :puc:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/11/2008, 08:13

  puc te gjithve :D
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga MONDI prej 17/11/2008, 08:55

  :luv: AMAN MII BLERTA SA ZEMER GJERE QE JE TI I JEP PATHJET SIKUR I KE BLE ME SHUMICE
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/11/2008, 09:20

  yyyyyyy kshu puthjesh jap plot une :D

  Sponsored content

  default Re: ketu puthuni sa te doni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:26