Nje person qe se ke pa..

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/12/2008, 10:48

  Nje person qe se ke takuar prej vitesh cfare do deshirosh ti thuash.
  Ketu perfshi edhe njerzit e familjes.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga Vizitor prej 11/12/2008, 11:40

  Shume e bukur si teme
  Une kam nje shoqen time qe kam shume qe nuk e kam pare dhe me ka mare malli me te vertete,per arsye te ndryshme humbem kontaktet,dhe i them Ana me ka mare malli shume shume

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga Vizitor prej 11/12/2008, 14:22

  Me ke munguar jasht mase
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/12/2008, 18:51

  te njejten gje dhe un kam pasur nje shoqe qe ne femijeri bashke ne shkolle .
  Kur u rritem ajo u fejua dhe u martua me dike ne Greqi e qe ate kohe kemi humbur cdo kontakt me vjen keq shum keq.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/12/2008, 19:02

  po ashtu dhe une kur martohesh sikur ngel pas dore shoqeria pastaj
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/12/2008, 21:48

  harrohesh fare thuaj nuk mendoj se eshte martesa problemi
  Po menyra e mendimit tek njerzit


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/12/2008, 17:06

  po nese e ke pas nje shoqe ose shok te ngushte sma merr mendja se te harron aq kollaj varet nga mundesite

  Sponsored content

  default Re: Nje person qe se ke pa..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:41