Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Vizitor prej 6/1/2009, 23:19

  une kam frik te patinoj ,,
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 9/1/2009, 14:46

  Me ne fund u kthyem prape ne hotelin tone alpin.
  Mbase jemi ende te lodhur nga vizitat turistike qe zhvilluam me anije gjate stines se veres dhe tashti nevojitet pak qetesi ne alpe. Vura re qe po mungon etja per te eksploruar qytete te huaja.

  Kam bere disa here patinazh me Gishtezen mbi ujin e ngrire te pishines dhe patinazhi u kthye per Gishtezen ne balet artistik. Ajo eshte shume e shkathet per patinazh!:)

  Po afrohet fundjava dhe ndoshta do te kemi fatin te shkojne ne ndonje lokal apo disco ketu perreth nesh.
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 10/1/2009, 18:18

  Une po dal sonte per qejfin tim. Te gjithe forumistat jane larguar neper drejtime te panjohura:D
  Mirupafshim!
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/1/2009, 21:35

  keto pushime po i ven njerzit pak si ne gjumin nostalgjik ca ti besh eshte pakez ftohte
  Eja eri te pijme nje caj te ngrohte.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 14/1/2009, 18:27

  Me ne fund dola me Gishtezen per te pire ēaj ne qytet.
  Kaluam disa ore duke shetitur neper bulevardin e ftohte dhe ne dyqane.

  Me vone duke pire ēaj te ngrohte bisedova me Gishtezen. Ka qene per mua gjithmone pak misterioze dhe ne te njejten kohe edhe shoqe e mire.
  Dua te zbuloj diēka me teper rreth saj por buzeqeshja e saj me ēarmatos, ndaj e kuptoj se
  sa shume do te doja qe ēaji te mos mbaronte shpejt, per te qendruar sa me shume prane Gishtezes.
  Pikerisht per kete porosita nje ēaj te dyte.

  Ende kemi te fresket kujtimin e pushimeve tona verore dhe bejme shaka duke kujtuar qyfyret e vjetra, disi te paharrueshme per disa aspekte.
  E kuptova qe si kavalier une kisha detyren ta ftoja Gishtezen per darke ne restorant.
  Per kenqasine time ajo e pranoi ftesen dhe kaluam shume mire.

  Duke u kthyer ne hotel m'u duk sikur po binte nje shi i kuq, ashtu siē do te ndodhte nese miliona petale trendafilash do te pikonin nga qielli. Ju luta Zotit qe ne ato ēaste te hidhte mbi kokat tona miliona lule te bukura, te kthyera ne shi te kuq ose te pakten ne debore.
  Ne fakt bora binte e bardhe dhe une pashe Gishtezen drejt e ne sy: Qene pikerisht syte e saj dhe forca e shkelqimit te veshtrimit qe me hipnotizuam duke me krijuar pershtypjen se perreth nesh ishte nje gershetim i bardhe nga bora dhe i kuq nga shiu i trendafilave. Atyre qe shihen vetem ne enderra.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2009, 19:32

  pushuesa si po ju shkon udhetimi qe keni filluar???
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 15/1/2009, 20:19

  jo keq themi neser do shkojme te bejme ski e ne darke kemi party feste


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 16/1/2009, 18:36

  Jemi gati per party.
  Une kam pire pak ne dhomen time dhe po shkova ne party kam frike se mos bej ndonje skandal:)
  Po shikoj veten ne pasqyre dhe mund te them se ketu ne alpe jam zbukuruar hahahaha: ajri i paster po me ēplodh dhe qeteson shpirtin.

  Troē muhabeti jam veshur bukur qe te pushtoj zemren e ndonje vajze ketu.
  Keshtu pra ne Party dua t'i vardisem njeres... Nuk po e tregoj emrin e saj.

  Dhoma ime e ngrohte ka nevoje per shkelqimin e syve te asaj...
  Me ndihmen e zotit po ja pushtoj zemren dhe mbase ajo pranon te me ngrohi shpirtin me puthjet e saj hahaha :puc: :lule:

  Vizitor
  Vizitor

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Vizitor prej 16/1/2009, 19:54

  Me pelqen parti edhe une jam gati te vije me ju,muzika me ekzalton :roll:
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 19/1/2009, 17:14

  Ohh po e pres ne dhomen time. Ka 3 ditė dhe netė qė po pres vizitėn e saj.
  Mė ka premtuar se do tė bėhet princesha e zemrės time e po vuaj pak nga pritja e gjatė.
  Gjatė festės sė fundit ju vardisa pak por isha i dehur tapė : :D Mė kujtohet se mė pėshpėriti tek veshi fjalėt. "Dua tė bėhem princesha jote"

  E kam zbukuruar dhomėn dhe vetveten.Asaj i pėlqej kur jam i veshur sportiv.
  I kam bėrė njė surprizė dhe nėse ajo vjen do tė jetė njė natė e paharrueshme, per tė dy.
  Po shkoj nė restorant tė ha darkėn dhe do ta propozoj pėr dashuri..
  shpresoj qe ajo tė mos refuzoj. :lutje:
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 20/1/2009, 18:51

  Shpirti, te kam pritur gjate por ti nuk erdhe ne dhome! Sad Me sa duket pate frike nga prekjet e mia ose nga puthjet e embla, ato me eksitueset:D
  E kisha vendosur ta beja te lumtur njeren, por nuk ishte e thene. Nejse po pres akoma ne hotel. Mbase kthehet me ne fund nga qyteti. Nuk dorezohem:D
  Ndihem pak i vetmuar sonte dhe me sa duket pushimet po perfundojne. :x :D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Erisel prej 26/1/2009, 09:29

  Erdhi momenti perfundimtar!
  U ēplodhem gjate pushimeve ne alpe dhe tani le t'i pervishemi punes, ne qytetet ku jetojme e punojme.
  Mirupafshim ne lojrat e ardhshme!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/1/2009, 12:21

  mendo per ndonje udhetim tjeter ylli dmth kur te ofrohet pranvera dhe pake :syze: kur fillojn me qel lulet dhe te dale bari ska gje me te bukur se aroma e gjelberimit
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga stavri prej 26/1/2009, 21:01

  gishteza sa bukur i bene dhe ti me lale udhetimet me shoqerin tate vec se ate qe i ke pas thirr vella e ka harruar
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 5/3/2009, 21:46

  jam larguar per arsye shendeti me falni po nuk ju harroj sidomos gishtezen
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/3/2009, 08:40

  te shkuara camaroke si harrojm as ne antaret jo :)
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga skifter prej 21/3/2009, 08:40

  hoteli shum i mir i pershttshum per ni pushum meni bukuroshe te forumit
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga skifter prej 27/3/2009, 22:51

  kua recepcioni jom para hotelit

  Sponsored content

  shok Re: Alpet e pushimet dimerore ( Loje e imagjinates tone)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:10