Si ndiheni tani...

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga MiLaN prej 18/1/2009, 03:39

  bukuroshja_dr shkruajti:e lumtur

  me behet qejfi per ty

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2009, 08:47

  MiLaN shkruajti:
  bukuroshja_dr shkruajti:e lumtur

  me behet qejfi per ty
  :puc: :puc: :puc:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 18/1/2009, 13:09

  hajt mo disi ashtu disi kshu
  avatar
  liri
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 418
  Mosha : 97
  Vendi : Prit, te presi ♥
  Data e rregjistrimit : 08/06/2008

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga liri prej 18/1/2009, 14:34

  Keq shume m duket se me erdhi fundi ikaaa
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga sy zeza prej 18/1/2009, 15:46

  liri shkruajti:Keq shume m duket se me erdhi fundi ikaaa
  edhe une ndihem shum keq kur ti je keq motra ime e nderuar Sad Sad Sad Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2009, 17:21

  mire
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/1/2009, 17:49

  lere mos e pyet
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 19/1/2009, 17:35

  terhiq e mos e kput

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2009, 18:26

  Shume mire
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/1/2009, 21:55

  keq Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 25/1/2009, 15:10

  Sad keq dhe une se dikujt i paskan ndodh ca gjona qe me vjen keq qe i paskan ndodhur Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 25/1/2009, 17:34

  Shume mire
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/1/2009, 19:07

  stavri shkruajti:Sad keq dhe une se dikujt i paskan ndodh ca gjona qe me vjen keq qe i paskan ndodhur Sad


  me mir set kam ty
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 26/1/2009, 21:04

  me nervaaaaaaaaaaaaaa


  Edituar pėr herė tė fundit nga stavri nė 28/1/2009, 18:08, edituar 1 herė gjithsej

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 27/1/2009, 21:59

  shume shume mire
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 28/1/2009, 18:10

  terhiq e mos e keput

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Vizitor prej 29/1/2009, 08:14

  mire fare

  Selimi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Data e rregjistrimit : 28/01/2009

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Selimi prej 29/1/2009, 13:05

  mir shum , po si mos te ndihem mir ne mesin e ketyre djemve dhe vajza te mrekullushem
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga stavri prej 29/1/2009, 16:35

  jo fort mire
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/6/2009, 06:48

  shum mir per mrekulli ndihem
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 08:31

  mire themi
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/6/2009, 06:20

  ndihem si me se miri
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/6/2009, 08:37

  mire
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Klea prej 17/6/2009, 15:11

  shum mire :syze:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Morena prej 17/6/2009, 18:01

  Shume mire!

  Sponsored content

  default Re: Si ndiheni tani...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:49