une te jap-----ti me jep....???

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/1/2009, 21:03

  hmmm puccc perqafim ejt etj.....shum gjera :D


  po ti?
  avatar
  liri
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 418
  Mosha : 97
  Vendi : Prit, te presi ♥
  Data e rregjistrimit : 08/06/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga liri prej 20/1/2009, 00:08

  ti te japi vetem nje gje skam me shume :miv:
  e ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 14:26

  une te jap njepershendetje te ngrohte po ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 17:40

  :cig nje cigare

  po ti?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga stavri prej 21/1/2009, 18:40

  pershendetje

  po ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 20:55

  nje pershendetje dhe une
  po ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 25/1/2009, 17:36

  🇩🇪

  po ti ?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/1/2009, 16:29

  :cig ti?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga stavri prej 26/1/2009, 20:56

  asgje

  dhe as nuk dua nga asnje
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 1/2/2009, 17:48

  une per vete sju jap asgje.hahahahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2009, 17:49

  spo ju jep kush gje jo :D


  po ju mua? :D
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 1/2/2009, 18:18

  une vazhdoj duke te mos dhene gje
  po ju

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 1/2/2009, 21:46

  une nje naten e mire
  po ju?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 2/2/2009, 10:52

  prape asgje
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Morena prej 2/2/2009, 11:06

  As une ste jap mi ojjjjjjjj kjo :x

  po ti?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 2/2/2009, 11:21

  asgjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ty kuptohet po ju

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 2/2/2009, 12:10

  kesaj siper meje njé kafe ,,,, por asaj siper ksaj mos e' dhenté zoti me i dhené as nje m.............
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/2/2009, 17:10

  muhabet :d


  po ti?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 3/2/2009, 08:46

  nje parfum
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Morena prej 3/2/2009, 08:54

  Hmmmm sot jepek ti, nje pershendetje

  po ti?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 3/2/2009, 09:54

  parfumi ishte per ty blerta po per ket lart skam gje akoma.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/2/2009, 09:58

  ooo flm tara ......dhe mir ja ben qe si dhe gje asaj shal thates :D

  un te jap nje kafe


  po ti?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga tara prej 3/2/2009, 10:11

  une?nje makine.po ti?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/2/2009, 14:01

  :affraid: :affraid: makineeeeeeeee? ☀
  un te jap :zontaid!:

  po ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Vizitor prej 3/2/2009, 16:12

  :lule: :lule: :lule:
  po ti

  Sponsored content

  default Re: une te jap-----ti me jep....???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:47